Wpis z mikrobloga

@technojezus ja to moj 1wszy zakład na euro zagralem za 20zl. (bo po #!$%@? więcej wydawać). Na piłce się nie znam, tylko to co w fifie. Postawiłem takie i takie, koledzy mnie wyśmiali, ja wygralem 300zl, oni nic.
@technojezus:

A jak ktoś sobie założył budżet na euro w postaci 200 zł to czy to jakiś wielki majątek? Nie przesadzaj xD
Ja wystartowałem ze stówką na początku Euro i obecne saldo 890

#gdyby Malinowsky wczoraj nie #!$%@?ł karnego na 3:1 w 85 minucie to jeszcze wariacik za drobne by wszedł (,)
A jak ktoś sobie założył budżet na euro w postaci 200 zł


@qscc: ale 200zł na ile? Na kolejkę? Jak na cale euro, to to nie jest dużo.

Super. A jakbyś #!$%@?ł, to mam rozumieć, ze byś znowu za 100 zagrał, bo ,,pewniaki"?
Pewniaki to pięknie zagrali w poniedziałek xD ciekawe ile ludzi tak te ,,100" straciły
@technojezus:
Dałem przykład z tymi 200 zł, jeden może wyłożyć 20 zł, a ktoś inny 2000.

Tak, jakbym #!$%@?ł to bym mieszkanie zastawił żeby się odkuć za wszelką cenę XD Nie każdy ma tak jak Ty, że jak przegra to musi się odkuć za wszelką cenę. Jeśli chodzi o mnie to robię to dla większych emocji podczas oglądania, założyłem pewien budżet który sobie przeznaczę na całe euro, jak coś wpadnie to
Ja pierwszy kupon obstawilam za 15€ a mój limit, który wpłaciłam i obiecałam sobie, ze go nie przekroczę to było 25€ w depozycie. Dziś w depozycie mam prawie 170€ :) obstawiam za małe stawki, ale coś tam się zawsze uzbiera i będzie na babskie zachcianki :D
Tak, jakbym #!$%@?ł to bym mieszkanie zastawił żeby się odkuć za wszelką cenę XD Nie każdy ma tak jak Ty, że jak przegra to musi się odkuć za wszelką cenę.


@qscc: XDDDDDDDDDD chłopie jak ja gram 1-2 na tydzień/dwa 2 kupony za 5 zł. Faktycznie odkucie jak nic.

Jeśli chodzi o mnie to robię to dla większych emocji podczas oglądania


Ja tak samo robię

@DizzyEgg: dokładnie