Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ze szczęśliwych (lub nie) użytkowników #ios 7 chciałby testować wykopową aplikację dostosowaną wizualnie do nowego systemu, to zapraszam na listę testerów :)

Jak ktoś się zdecyduje, to pamiętajcie, żeby potem otworzyć link potwierdzający z TestFlight na tych urządzeniach, na których chcecie testować. Dopiero wtedy mogę dać Wam dostęp do appki.
  • 68
@Nadrill: Nie widziałem :) Zresztą tylko Safari tak ma, w mailu już to nie działa.

Edit: W mailu jednak działa. Ale wydaje mi się, że w którejś becie jeszcze tego nie mieli.
@dstranz: hej, to ja, mega maruda. Właśnie zasysam w męczarniach ios7 i mam małe pytanko:

zrobiłeś cokolwiek w sprawie ciągle rosnącego cache? Wiesz... W sumie to się przyzwyczaiłem i co jakiś czas reinstaluję Twoją naprawdę genialną appkę, ale czy ona musi zajmować po 400, 500, 700 mega??

Dodaj proszę purdża keszu jeśli to możliwe. :)
@Jubei: I tutaj Cię zaskoczę, ale tak :) Zdjęcia z Mikrobloga są już cachowane na 7 dni, potem pliki są usuwane.

Myślę, że to samo zrobię z pozostałymi grafikami, ale to jutro.

Najlepiej jak byś zainstalował wersję appki z TestFlight i dał znać czy widzisz poprawę zanim trafi do AppStore ;)