Wpis z mikrobloga

To już jest bessa. Ledwo rośnie i chętnie spada, oj przetrzebi dupale. Do zobaczenia za te pół roku/rok na bitcoinie za $10k i #ethereum za $500. Teraz nie ma co brać, nie ma co brać jak będzie po $10k, poczekajta, aż znowu za dwa lata urośnie obkupicie się i pocieszycie się tym zyskiem 10% z coinów kupionych na górce gdzieś przez tydzień czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty
  • 18
@Djapko: To nie żadna bessa. Nic nie spada. Jesteśmy w konsolidacji, która będzie trwać tyle co górka czyli jeszcze dwa lub trzy miesiące. Najprawdopodobniej bitcoin już nigdy nie będzie tańszy niż $32k, więc sprzedawanie teraz jest największą głupotą jaką można zrobić. Ale grubasom właśnie o to przecież chodzi.
@Vndone: @af5c37790094c48fdc28b75cfd95c523:
Wsparcie jest na $30k oczywiście, ale gdybyśmy jeszcze raz zeszli do $30k to prawdpodobieństwo przebicia jest bardzo duże, dlatego $32k to max. Po prostu nie ma już sprzedających. Słabe ręce nie wytrzymują stresu dłużej niż miesiąc, więc kto miał sprzedać to już sprzedał. A po drugie kupujący to wiedzą i wystawiają zlecenia w okolicach 30 tworząc silny popyt. Dlatego jestem bardzo spokojny o kurs (aktualna cena to 33500$).
@Djapko: Zobaczymy co się w piątek stanie, bo myślę, że może faza wzrostu tego boczniaka się ładnie zsynchronizuje z końcem tych opcji na ETH, jak do piątku z 2600 dojdzie to powinien być mocny wzrost w kolejnych dniach, niektórzy nawet atak na ATH ethera zwiastują, a BTC też skorzysta
@m0rli: Wiem, że było. To nie apteka. Co jest istotne: jest to ostatnia faza korekty, gdzie sprzedają najgorsi frajerzy. Potrwa to z tydzień góra dwa, a potem kurs zacznie powoli powoli piąć się w górę. Czy będzie świeczka kapitulacyjna poniżej $30k czy nie jest bez znaczenia. Póki co cały czas oscylujemy wokół $32k (nadal powyżej ostatniego dołka) po to aby was zniszczyć psychicznie i żebyście sprzedali.
@Jah00: co zmiana ceny to inna teoria. zupelnie jak te wszystkie smieszne kreski ktore rysujecie. prawda jest taka ze #!$%@? wiecie co sie stanie na rynku i przewidywac mozecie to rownie sprawnie co numery w lotto.
@m0rli: Moja teoria jest niezmienna od kilku lat. Duże ruchy dają się przewidywać, natomiast dokładnie co się stanie nikt nie wie. Jeszcze raz powtarzam: spadki jak widać słabną (potwierdza się to co mówiłem) i teraz jest czas na kupowanie. Przed nami jesienne wzrosty.