Wpis z mikrobloga

@Alinous od poniedziałku do piątku nie muszę ładować, na 2 bateriach smiga cały tydzień więc już zupełnie nie ma soe w moim przypadku czym przejmować, w nl płasko jak na stole to tez strata % przy jeździe pod górkę tez odpada, tak jak napisałeś ze najlepiej to pod siebie i tyle.

Dalsze trasy tylko autem, za dużo tabunów mam zawsze żeby móc motorkiem jechsc xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Boss86: dwa kola to dwa koła, sam przerabiałem skuterki. Teraz z wiekszych pojemnosci mam supermoto i turystyka, ale z biegiem czasu dochodzę do pewnego wniosku. Co z tego że motocykl ma moc skoro jest wielką krową nad którą trudno niekiedy zapanować, najwięcej frajdy mam z małych pojemności z resztą jazda więcej niż 120 na godzinę to już jest żadna przyjemność i w sumie rzadko kiedy się więcej jeździ. Chodzi też o
@Boss86: 139QMA/QMB? Dobre gówno, wsadziłem do tego kiedyś Malossi Multivara, cylek 88 na głowicy od 50 i gaźnik od 125. Zapieprzało jak szalone, póki przy ok. 95km/h nie pieprznął tłok w zawory i porwało wszystkie wnętrzności xD Jeszcze jakieś rolki, sprężynki, sprzęgła odelżone... do nauki mechaniki idealna rzecz :)
@Strzala9101: Śmiejesz się, ale ostatnio na rowerze przy jakichś 15km/h się wyrżnąłem, to było jakieś 3 tygodnie temu, a do dzisiaj mam szramy wszędzie jak przez kierownice wyleciałem :D. Myślę, że 43 na motorze/skuterze wystarczy jak ktoś w Ciebie #!$%@? obudowany w żelastwo (samochód). Tak wiem, to żarcik i śmiecham zawsze jak to widzę, ale trochę prawdy w tym jest :D