Wpis z mikrobloga

@kustosz_karuzeli_sperdolenia: A ile razy widziales faktycznie, ze dziecko sra pod siebie na plazy czy po prostu chcesz sie #!$%@?? Dziecko puszcza sie nago po tym jak juz zapelnilo pieluche a gaci nie zaklada sie bo po kilku godzinach w upale w pieluszce naprawde ostatnie co chcesz dzieciakowi zrobic to na ten odparzony, podrazniony tylek ubierac cos jeszcze co bedzie go draznic. Ale w sumie co ja dyskutuje z czlowiekiem o takim
ile razy widziales faktycznie, ze dziecko sra pod siebie na plazy


@b4kus: Widziałem raz i obrzydziło mi to plaże na kilka lat. Dostałem przez to niemałego #!$%@? i unikałem nie tylko plaż, ale i otwartych basenów czy innych kąpielisk przez jakiś czas.

Dziecko po prostu stało w wodzie i srało na rzadko, a rodzice oczywiście pełna wyjebka. Ludzie od razu zaczęli z nimi dyskusję, ale do takich pustych łbów nic nie
@bartolomis Mi mama zawsze mówiła, że nie ma takich małych strojów dla 2-3 latków. Z resztą nie wiem co wam to #!$%@? przeszkadza, tak jakbyście nigdy fiuta nie widzieli. To tylko dzieci i nie wiem jak kogoś to może obrzydzać jak sobie tylko biega.