Wpis z mikrobloga

XDDD zawsze gdy PIS wygrywa wybory to mam uśmiech na twarzy. Nie dlatego że jakoś specjalnie ich lubię ale dlatego że WY musicie dać upust swojemu bólu dupy xDDDDDD No dalej. Niech opozycja się kompromituje akcjami w stylu zamykanie się w sejmie, skarżenie do UE czy płakaniem o cenzurze mediów gdy im każą podatki płacić xDDDDDD A, no i nie zapomnijcie wyzywać wyborców pisu od niedoedukowanej patologii (z którą za każdym przegrywacie, jakie to uczucie przegrywać z kimś takim?) To na pewno przyskarbi wam sojuszników xDDDDDD Antypisowcy to najmniej sympatyczna grupa w Polsce.

PS. Robienie z Tuska bohatera jest żałosne xDDDDDDDD
PS2. Nikogo nie obchodzi konstytucja, zejdźcie na ziemię
#pis #polityka #polska #neuropa
  • 12
@Ozja:

A, no i nie zapomnijcie wyzywać wyborców pisu od niedoedukowanej patologii


Jestem tego ogromnym przeciwnikiem. Ofc zdarzy się, że zrobię orkę na degeneratach z tagu #przegryw ale w porównaniu do nich pisowcy są spoko.
Dodatkowo wielu wyborców PiSu nie ma najmniejszych oporów przed ubliżaniem, czy grożeniem innym ludziom, także robienie z nich szczególnych ofiar w wojnie polsko-polskiej jest mocno naiwne.
Nikogo nie obchodzi konstytucja, zejdźcie na ziemię


@Ozja: no nie, UE interesuje. Mam nadzieje, że UE obetnie fundusze dla Polski, wtedy ludzie oskarżą PiS albo wyjdą z UE ich poziom życia jeszcze bardziej spadnie i oskarżą PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)