Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za tydzień będą moje 30 urodziny, stanę się wtedy czarodziejem, czyli 30 latkiem co nigdy nie uprawiał seksu. Poza tym to nigdy się nie całowałem, nie trzymałem za rękę, nie tańczyłem ani nie byłem na randce. Jestem starym, brzydkim, przegranym milenialsem. Rok za rokiem leci jak szalony, młodość nie wróci. Takich jak ja zaczyna się co raz bardziej piętnować. Nigdy nie wystawiałem kobiet, nie życzyłem im źle itd. a już czuję sugestię, że jestem złym incelem.

Gdybym mógł żyć jak inni to bym żył ale nie było to możliwe. Brzydota i bieda swoje zrobiły. Pewnie za parę lat takich jak będzie się piętnować tylko dlatego, że żadna nas nie chciała. Za to, że ktoś inny robił akcję na tinderze. A ja chciałem tylko kochać i być kochanym.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #rozowepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d31627aee6da000a9a75a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: tak w zasadzie to chłopaka/faceta w tych czasach się już piętnuje za to że nie rucha bo hehehe, pewnie ma małego albo jakąś chorobę psychiczną. Najbardziej mnie te chwali pięty #!$%@?ą, które zawsze coś w tym stylu gadają"Anon #!$%@?, dwie laski jednego dnia zaliczyłem, nie chcę się chwalić ale każda by mi wskoczyła na #!$%@?, o #!$%@? ale ja zajwbisty jestem". Może skoro już wiesz że posysasz na polach osobistych
SadPepe: Podobna sytuacja tylko, że +3 lvl, z doświadczenia powiem Ci, że nie bycie biedakiem wcale wiele nie pomaga. Ja zarabiam dość ok, 15k+ od kilku lat ale to w żaden sposób nie poprawiło relacji z kobietami (czy też ich braku). Żeby było śmieszniej w pracy mam masę kobiet ale 99% to mężatki albo w związkach, to samo ty dotyczy nowych. Jeśli chodzi o rozmowy z kobietami to w robocie nie
OP: @Kebab_po_browarze nigdy nie czekałem na tę jedyną, po prostu żadna mnie nie chciała. A pójście na prostytutki nic nie zmieni.

@BlackpillNaCalego z każdym rokiem będzie ciężej ;(

SadPepe ze znajomymi i tinderem mam dokładnie to samo. Już #!$%@?ąc od tego co było to tu nie ma jak czegokolwiek zmienić. No future ;(

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: Każda potwora znajdzie swojego amatora ;) Kluby pootwierane, puby też, więc do ataku. Uważasz że masz nie wyjściową twarz? To startuj to kogoś z Twojej ligi. W tych czasach nie ma problemu kogoś poznać, problem jest poznać kogoś normalnego. Ale to trzeba szukać, a nie się użalać lub liczyć na cud. Też inna kwestią jest taka, że nie każdy musi być w związku. Bycie starym kawalerem to nie jest grzech
Antycuck: @stempien666 każda potwora owszem znajdzie amatora, ale nie każdy potwór znajdzie otwór.

Swojej ligi? Kobietom podoba się 20 procent męzczyzn, męzczyznom 80 procent kobiet. Na czym więc te ligi polegają? Do tego po wystawianiu na tinderze kobiety powiedziały, że jak można mówić o ligach, że każdy może być z kim chcę.

Czymże są więc te ligi? Pewnie szukaniem 200kg monstrum będąc zwykłym typem.

Wszędzie można kogoś poznać a liczba inceli
@AnonimoweMirkoWyznania: zapewne chodziłeś do jakieś szkoły. Czy każdy dawny kolega z klasy jest singlem? Zapewne gdzieś pracujesz. Czy każdy jeden kolega z pracy jest singlem? Nie chcę być źle zrozumiany lub Ciebie oceniać. Twierdzę że nie wszystkie kobiety są źle, nie każda na tinderze jest $#@$, nie wszystkie dziewczyny na ulicy to karyny. Nie lubisz wychodzić na miasto? To może warto porozglądać się tam gdzie lubisz przebywać. I proszę Cię nie
@niewiemcorobic: Brutalna prawda jest taka że część z tych starych kawalerów to jest sama na własne życzenie. Myślę że każdy z Nas zna jakiegoś człeka co wiecznie mu było źle. A to cycki za małe, to za gruba, to za wysoka, to nie te oczy itp. Na końcu budzą się grubo po 30, gdzie już żadna dziewczyna Cię nie chce, bo uroda przeminęła lub masz nawyki starokawalerskie. Inna grupą są faceci