Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za tydzień będą moje 30 urodziny, stanę się wtedy czarodziejem, czyli 30 latkiem co nigdy nie uprawiał seksu. Poza tym to nigdy się nie całowałem, nie trzymałem za rękę, nie tańczyłem ani nie byłem na randce. Jestem starym, brzydkim, przegranym milenialsem. Rok za rokiem leci jak szalony, młodość nie wróci. Takich jak ja zaczyna się co raz bardziej piętnować. Nigdy nie wystawiałem kobiet, nie życzyłem im źle itd. a już czuję sugestię, że jestem złym incelem.

Gdybym mógł żyć jak inni to bym żył ale nie było to możliwe. Brzydota i bieda swoje zrobiły. Pewnie za parę lat takich jak będzie się piętnować tylko dlatego, że żadna nas nie chciała. Za to, że ktoś inny robił akcję na tinderze. A ja chciałem tylko kochać i być kochanym.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki #rozowepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d31627aee6da000a9a75a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 25
  • Odpowiedz
antycuck: @stempien666 wielu jest. Za to każda zajęta. Pracuje zdalnie.

Lubię przebywać w domu lub wśród znajomych.

Nie zagaduję i nie będe zagadywał do obcych ludzi. Nie ma w ogóle tematu.

Nie mam wymagań jakie opisujesz. Nie przeminęła mi też nigdy uroda bo zawsze byłem brzydki.

Beta narracja o jajach, odwadze itd. mnie nie rusza. To ochrona uprzywilejowanej pozycji kobiet w relacjach.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz