Wpis z mikrobloga

Zielińskiego, Krychowiaka i Bereszyńskiego nie chcę widzieć więcej w kadrze.

Zobaczcie co robił Zieliński przy akcji na 3:2 - widział, że klakson przeszedł naszą obronę i będzie wychodził na pozycję i co robił? #!$%@? dreptał będąc 2-3 metry od klaksona. Potem spiżdżona mina zbitego psa i ojojoj, ale szkoda. Nie potrafi ani asekurować, ani presować, no szanujmy się - trochę kiwki, 3 celne podania, kilka wrzutek i strzałów w trybuny mnie nie przekonują.

Bereszyński zawalił gola w KAŻDYM meczu na tym euro, to jest poziom jakiegoś Benisza, albo gorzej, nie dojeżdża poziomem, niech sobie gra w tym gównoklubie ledwio zipiącym co sezon w walce o utrzymanie w lidze, won.

Krychowiak mam wrażenie, że jedyne co mu pozostało z jego umiejętności to podkładanie się i liczenie na sędziego, ze Słowacją pokazał, że gra gówno, dzisiaj jego strata zakończyła się golem, nie potrzebujemy go, won.

Inne spostrzeżenia:

.Jóźwiak nie nadaje się na wahadłowca, za mało daje w defensywie, boi się większych od niego, ma słaby mental.
.Puchacz nie nadaje się na wahadłowca, za mało daje w defensywie.
.Za Szczęsnego trzeba albo znaleźć młody talent, albo postawić na Fabiana/Drągowskiego, ten pierwszy nie zapewnia odpowiedniej jakości w kadrze, potrzeba nam nowego Boruca, a nie gościa jadącego na reputacji z jakiegoś meczu z Niemcami sprzed 6 lat.
.Glik przy bloku zawsze się odkręca tyłem ze strachu, jak na meczach w gimnazjum, żeby nie dostać piłką, dwa razy go tak ograno, raz skończyło się to golem, nie wywalałbym go z kadry, ale rozglądał się za nowym, młodszym stoperem typu Dawidowicz/Walukiewicz.

#reprezentacja #mecz #pilkanozna
źródło: comment_1624484216PPKTD1xE4pLWj221o79VuT.jpg
  • 13
@MarteenVaanThomm: Zwalanie winy na Ziela przy bramce na 3-2 jest słabe. #!$%@?ł cały mecz z Hiszpanią i dzisiaj też zagrał dobry mecz. To że Szczęsny #!$%@? lagę do przodu do Szwedów, Bednarek daję się kiwać jak junior, a Bereś gubi krycie to nie jest wina Zielińskiego. Nie wiem czemu chcesz grać Fabiańskim skoro Szczęsny jest lepszym bramkarzem od niego jeśli chodzi o umiejętności, Drągowski może być. Dawidowicz już miał swoje 5
@MarteenVaanThomm: Zieliński fakt nie gra tego co w klubie, ale moim zdaniem nie mamy takiego piłkarza jak on i powinien grać. Bereszyński jak już to powinien być w razie co zapchajdziura ale na pewno nie pierwszy skład. Krychowiak to zupełnie to samo jak Szczęsny niby wszystko w klubie ok, ale jak przychodzi do ważnych spotkań to już ich nie ma mentalnie, może są przwmotywowani ciężko powiedzieć
@zarzutkin: a co z Helikiem lub Walukiewiczem? Sądzę, że z tej dwójki ktoś za Bereszyńskiego powinien wejść do składu. Co do Krychowiaka to liczę na to, że Jakub Moder go na stałe wygryzie ze składu, a w nowym roku Bielik wróci po kontuzji i odpali taką formę jak wcześniej.
Zieliński to top pomocników na świecie i musi grać w tej kadrze. Co do bramkarza to się zgadzam. Dałbym szansę Drągowskiemu
@MarteenVaanThomm: bereszyński to prawy obrońca a nie trzeci stoper. W 5 czy 6 meczów nie nauczysz się od tak nowej pozycji, zwłaszcza w ustawieniu z trójką obrońców. Pewnie im będzie starszy tym jego skille na środku będą rosnąć a walory ofensywne zanikać.
@drim: ale co to za gadanie? Atakujemy całym zespołem, bronimy całym zespołem, piłka nożna to SPORT ZESPOŁOWY.

Widziałeś jak Bernardo Silva, Diogo Jota, Joao Moutinho #!$%@? wczoraj w destrukcji, dokąd się cofali i pomagali stoperom zabezpieczać skrzydła/środek i pressowali z przodu? Nigdy nie widziałem, żeby supertalent zieloński robił coś w defensywie
Nigdy nie widziałem, żeby supertalent zieloński robił coś w defensywie


@MarteenVaanThomm: Czyli nie oglądałeś chociażby meczu z Hiszpanią, gdzie Zieliński z połowy boiska biegł na pełnym sprincie zabrać piłkę Hiszpanom którzy wychodzili na czystą pozycję, bo jeden z naszych obrońców zagubił się jak dziecko. Warto dodać że był to sprint w końcówce meczu. To takie januszowe podejście, czysty hejt, wytykanie błędów i negowanie jakichkolwiek dobrych, udanych zagrań. I Lewandowski i Zieliński