Wpis z mikrobloga

Zięba jakiś czas temu wylądował nawet na głównej i pamiętam, jak ogrom wykopków bronił go


@orczysty: Zięba wiele razy lądował na stronie głównej - przypomnę, że to właśnie Wykopowicze wypowiedzieli mu wojnę i tygodniami zdejmowali z sieci jego konta społecznościowe. Po akcji, Zięba oskarżył publicznie Wykop o to, że siedzi tu 3000 studentów medycyny, którzy uknuli spisek przeciwko niemu ( ͡º ͜ʖ͡º) Twierdził nawet, że wszedł
@NaczelnyWoody nie no ale np jakieś memeski cenzo pasty czy inne. Plus o ile dobrze pamiętam to peje zięby spadły w dużej mierze z przyczyn właśnie Mirków więc z całym szacunkiem ale sklej jape xD
@NaczelnyWoody ziom, ale ja tam widze 0 (słownie ZERO) plusów, to że ktoś coś wrzuciłem to nie znaczy że reszta się z tym zgadza, niedawno jakiś typ na nocnej wrzucał zdjęcia gości srających sobie do ryja i takie tam, w sumie nie wiem co dokładnie tam było bo od razu odpuściłem i innym sie to nie podobało. Wykop to nie jest jedna osoba tylko całą społeczność na której pojedyncze osoby, lub całe