Wpis z mikrobloga

@sufragan: Ale może byś podał kontekst, całe zdanie, a nie dajesz mi tu pojedyncze słowa. Jeśli całe zdanie jest zrozumiałe i wszyscy wiedzą o co mu chodzi to nie rozumiem narzekania. Nie każdy musi mówić po angielsku na poziomie typowego anglika, ważne żeby otoczenie zrozumiało o co mu chodzi, a tak chyba jest, więc nie widzę problemu.
@lucky_leo: lece podać kontekst. A poważnie, ja też nie widzę problemu, bo nie muszę z nim gadać, stwierdziłem tylko fakt. Czy wszyscy wiedzą o co mu chodzi to ja nie wiem, ich poziom angielskiego pewnie nie lepszy. Z nowym prezesem sie dogadają.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Brazylia: Cezary Kulesza zrobi z PZPN pralnię pieniędzy, tak jak zrobił z większości lokali na Lipowej i Mickiewicza w Białymstoku. Znałem gościa prywatnie, wiem do czego jest zdolny. Ba, ma niestety duże szanse, żeby wygrać. Na miejscu działaczy PZPN jakbym wiedział, że jak zagłosuje na tego drugiego to następnego dnia zapuka do drzwi Szatan z kolegami to też bym zagłosował na Kulesze. Z nim za sterami do przodu to my nie