Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Studia online , bez (lub z minimalną ilością) zjazdów

Ktoś to przerabiał?

Po 10latach w transporcie/logistyce doszedłem do ściany, bez świstka choćby z inżynierem przed nazwiskiem próżno szukać kolejnych awansów. W domu małe dzieci, aktualnie praca po 10h dziennie, weekendu były jedynym obozem normalności i odpoczynku. Chciałbym w jak najmniejszym stopniu spędzać je na mało treściwych zjazdach

Co polecacie aby mimo wszystko bez ukręcenia sznura na głowę możliwie bezstresowo zrobić inż?

#tsl , #studia , #transport , #logistyka , #kariera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d571fd4dac4f000b201b6c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: dasz radę bez problemu byku. Wystarczy że wkręcisz się w "bycie studentem online" czyli grupki na fb/messenger, dużo egzaminów zaliczacie wspólnie, na wykłady/laby możesz przecież łączyć się nawet w trasie.

Powodzenia ziom, moja matka zrobiła dyplom z farmacji w wieku 45 lat na wieczornych studiach stacjonarnych, gdzie jej dzień wyglądał 7-15 praca, 15-17 ogarnąć dom, dzieciaki i męża, 17-21 zajęcia i po 21 dalej cisnąć coś co ją interesowało. Więc
ABC: Magisterka online

- wykłady nagrane, można obejrzeć w każdej chwili, ale nie trzeba,
- kontakt z wykładowcami przez email,
- ćwiczenia/zjazdy 3 weekendy na semestr,
- zaliczenie w formie egzaminu, dodatkowo z większości przedmiotów do wykonania projekt samodzielnie lub w grupie,
- większość osób to rodzice,

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
NagiBydlak: @popoz:
A mógłbyś powiedzieć co to za uczelnia bo ja sam kończyłem farmację - magisterkę 3 lata temu w wieku 28 lat.
Bo 3 razy poprawiałem maturę, żeby się dostać na uczelnie.

I żadna z uczelni w Polsce nie oferowała farmacji w trybie zaocznym. Tobie się nie pomyliło z technikiem farmacji ?

Zaakceptował: LeVentLeCri