Wpis z mikrobloga

gdzie lecą linki do konkretnych znalezisk w opisem: wiecie co zrobić z tym prawackim bełkotem, lub wrzućcie to na główną


@kiszczak: w takim razie kłamstwo, bo na discordzie neuropy takie posty są usuwane i jest zakazane manipulowanie treściami
tak samo jak tu na mikroblogu zwołujemy się do zapoznania się ze znaleziskiem. Broń boże do wykopania( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: No czekaj, przed chwilą pisałeś, że:

lecą linki do konkretnych znalezisk w opisem: wiecie co zrobić z tym prawackim bełkotem, lub wrzućcie to na główną

Moim zdaniem całkowicie wyczerpują znamiona manipulacji.


A teraz piszesz o zapoznawaniu, coś gubisz się w zeznaniach ( ͡° ͜ʖ
@suluf A co mnie obchodzą przestępstwa czarnych w USA? Parafrazując klasyka : a tam murzynów biją? Ja dbam o uczciwość na wykopie. A manipulowanie nie jest uczciwe. To nie jest wpis o murzynach z USA. Chcesz na ten temat pogadać, to pisz swój wątek.
@Nihas O zapoznaniu się piszę w kontekście mikrobloga. Nawet to dokładnie zaznaczyłem. Czytaj dokładnie.
Na discordzie wpada prośba o wykop/zakop. Jest reakcja w ciągu kilku minut i zacieranie śladów na discordzie. No i wypieranie się do końca...
@kiszczak: XD. Oczywiście. Już nawet usuneli cały serwer, a a__s zmieniła płeć skoro tytułujesz ją per on ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą - skoro mamy modów władze i samą Anie w neuropie. Po co cokolwiek mamy zacierać jako wykopowa władza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ah ta twoja logika xD