Wpis z mikrobloga

#!$%@?, oni są niereformowalni na tym oficjalnym forum iksde.

Postuje tam tylko dlatego, że mam malutką nadzieję, że jacyś dewsi czytają tamto forum i może mi coś odpiszą...

Zamieszczam post chwalący jakieś rozwiązania w grze?

Tak, proszę bardzo, tu są redpointy od moderatorów dla Ciebie, super sprawa, dziękujemy za wkład w community.


Zamieszczam post krytykujący jakieś rozwiązania w grze?

A to nie ma takiego postowania! Nowy temat jest zbędny, dyskutujemy o takich elementach w ogólnych.


xD

Co stoi za taką decyzją? Dla mnie to oczywiste. Już kiedyś krytykowałem temat bezsensowności armora to dostałem feedback, że system jest super, że się nie znam, że można iść do sklepu i kupić sobie jakieś ciuchy w grze i w ogóle o co mi chodzi. Teraz sam Paweł publicznie przyznał, że system ma problemy i pracują nad zmianą więc ciężko mi zarzucić złą wolę - no to myk, post do "zamrażarki" jak szuflada marszałka w sejmie. Zaraz utonie w gąszczu innych postów i przepychanek między użytkownikami, zasięg działania posta skutecznie został ograniczony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moderowanie community w najczystszej postaci, cyk i pora na csa.

#cyberpunk2077
pablo397 - #!$%@?, oni są niereformowalni na tym oficjalnym forum iksde.

Postuje t...

źródło: comment_1624871730e7RE3r0WrEfEgLWnIzKZBV.jpg

Pobierz
  • 22
Skoro takie tematy są zbędne, to o czym oni tam aktualnie dyskutują? xD


@Czarna_ksiazka: już ci odpowiadam jakie tematy możesz zakłądać i dyskutować na oficjalnym forum gry komputerowej cyberpunk 2077:

- mapa świata wiedźmina
- sprzęt komputerowy
- ogólnie o muzyce (nie z gry)
- mass effect
- chińskie bajki (anime i manga)
- ogólnie o grach
- ghost of tshusima
- ogólnie o filmach
- resident evil
- sapkowski
-
Ale po AI NPC w RDR2 jak jeżdzą ostatnio xDDDD Niesamowita sprawa.


@Czarna_ksiazka: a przyznam się, że też lubie jeżdżić po AI NPC w RDR2, bo to chyba jakiś święty graal dzisiaj. A poza mechaniką napad-świadek to szału nie ma. To tak jak z fallout new vegas - uuu, mnóstwo frakcji, nieliniowość itepe itede a w gruncie rzeczy tu też szału nie ma. A jak już ktoś pisze jak to fallout
@Czarna_ksiazka: o rudej mi nie wspominaj, ostro się z nią pokłóciłem jak wyszło, że polska wersja językowa jest ułomna względem wszystkich pozostałych języków gry. POTĘŻNE argumenty w stylu: 'mi się podoba', 'nie podoba ci się to nie graj' 'po co grasz po polsku skoro znasz angielski' 'użyłeś google tłumacz żeby sprawdzić wersję turecką?! to o niczym nie świadczy!!!jeden'

Podejrzewam, że to ta pani - kolor włosów się zgadza, prezencja też jakoś