Wpis z mikrobloga

@teslagrad: Ja akurat jestem zwolennikiem imidżu kuca pierwotnego, proto-kuca. Czarny przepocony podkoszulek, tłusty kuc, zakurzona melina i białostocki kabab to znaki rozpoznawcze, pozwalające łatwo zidentyfikować , z jakim ananasem mamy do czynienia. Kucelio po lifcie w postaci awangardowej fryzury, modnych ciuszków i kobiety u boku wprowadza niepotrzebną dezorientację. Jeszcze w tym chaosie ktoś niezorientowany jest gotów uznać go za normalnego człowieka.
@lawniczak: w kwestii image dobrze robi. Można to porównać do ery u artystów. Ery piosenkarzy poznaje się po danej płycie i zazwyczaj na danej płycie piosenkarze mają dany kolor włosów. Ja bym zrobił 4 ery: era długich włosów i jego dziewczyny, era krótkich włosów czarnych, era różowy+blond+zielony i kupowanie aut, i teraz era toxic (pastelowe włosy) i nowa dziunia.
Te ery od razu pasowałyby pod twórczość na kanale: nagrywanie filmów, streamingi z dziewczyną, lajwy i epizody z autami, nowe filmy z nową dziewczyną
@visas: Bo my obserwując go jak gra na ps2 myśleliśmy że to tylko takie tam symboliczne pykanie w gry. Ale axel tak naprawde miedzy lajwami na ps2 konsolce hackował rzeczywistość znalazł jakaś kombinacje na padzie i ma. Dupa wjechała z autem i mieszkaniem. Axel leży do góry jajkami nawet lajwów nie robi.
@lawniczak: @teslagrad: czemu porównujecie Białostockiego klauna do artystów z którymi on nie ma nic wspólnego? Gdzie się nie pojawi to narobi dymu wszyscy go wyśmieją i sobie znajdzie nową retro pasję. Ci artyści mieli jakiś talent a ten ma co najwyżej robienie wszędzie z siebie idioty i tyle.