Wpis z mikrobloga

@crazykokos To nie kwestia chcienia. 30 masz i nie masz nawet stabilizacji w życiu. Partnera, dzieci i lubisz ćpać. Zaraz śmieciarka przyjedzie, powaznej relacji z toba sie nie da miec, w dodatku #!$%@? ego w kosmos i opryskiwa.
@crazykokos juz wyjaśnialiśmy moją piwniczke.

Mam normalne zycie, a ty nie masz nawet żadnych źródel informacji, dowodów tego co piszesz i jak mnie okreslasz. Ja w przeciwieństwie od ciebie potrafię czytać ze zrozumieniem, między innymi to co piszesz.
Ty najwyraźniej nie, masz jakis deficyt intelektualny i cie to przerasta.

Idz kapusty kiszonej sie napij jak pisalas, bo lekko sie spierdzialas z mojej marnej zaczepki xD
@Decode: Haha przecież nigdzie nie pisałam, ze jestem wolna. U mnie to się niezwykle rzadko zdarza:) bo jestem kochliwa :)
Ja twojego życia nie śledzę, bo mnie nie interesuje ale to ze ty każdy mój post czy komentarz komentujesz świadczy o twojej frustracji, bólu dupska. Tracenie energii, mi to lata. Ale atencja i wołanie zawsze na plus. Po to jestem na wypoku ʕʔ
Tak ze stalkuj, pisz
bo jestem kochliwa :)

Ja twojego życia nie śledzę,

@crazykokos mnie twoje zycie nie interesuje, czytam tyle co widze. Teraz przeglądałem Mirkobloga i ten wpis zauważyłem.

świadczy o twojej frustracji, bólu dupska.


Właśnie widać kto ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak ze stalkuj, pisz swoje glupotki


Ale to ty robisz. Nawet jedną ci pokazalem. Sama dodajesz zdjecia obcych ludzi w internet bez ich zgody, a innym z tego
@asasello ja napisałem tylko dwa słowa

Tylkk dwa, nie więcej.
@crazykokos a zaczelas mnie atakowac, jakbym conajniej tymi dwoma slowami usiłował cie zabić xD

Napisalem ci wyzej w prost, że to tylko zarzutka glupia, to do tej pory prowadzisz spór i do ciebie nie dociera co ja pisze.
@asasello takie osoby jak ona lubie najbardziej. Ja nie pisalem wulgaryzmów, nie obrażałem jej, ani nic. A zaczela mnke obrażac od jakiś piwniczkow, glupich
@crazykokos tylko przegrywy

" piwniczakami określają się ludzie, którzy gdzieś tam wychodzą, do szkoły czy do pracy a resztę czasu piwnica mocno. "

Mi naprawdę te proste słowa przychodzi zweryfikować w pare sekund.
Jak chodziłem do gimnazjum i liceum to mialem lekcje informatyki. Zarówno jak w gimbazie jak i liceum mialem taki sprawdzian, który polegał na szukaniu informacji w internecie. Do wypełnienia mieliśmy pare rubryczek i komu sie udalo uzupełnić wszystkie poprawnie
@HipopotamEscobara: wywal lepiej. Nie masz pewności, że butelka była szczelna i możliwe, że coś dostało się do środka. Ogólnie jakby było szczelne to spoko luz. Kiedyś tak się nawet mieszało swoje własne liquidy, ale dalej bym nie ryzykował.