Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak komuś nie odpisałam to są dwie opcje
A) nie zauważyłam
B) mam #!$%@?
Jeśli zakładasz opcje A to napisz jeszcze raz xd
@Liese: Mówisz o wstydzie w internecie, a walisz postami o myciu swojego tyłka. W sumie to całkiem dobrze mi idzie rozpoznawanie płci jak widzę kogoś na żywo, zresztą jeśli jesteś facetem i udajesz kobietę w internecie to może warto udać się do psychologa.
@Liese: A i czy Ty zawsze tak reagujesz gdy ktoś obcy próbuje nawiązać z tobą kontakt? Nie czaje po co ta agresja i wyzwiska tym bardziej, że nie napisałem raczej niczego co było by skrajnym odstępstwem od ‘norm społecznych’. Jak podbija do Ciebie facet na ulicy i pyta o numer to też mu rzucasz tekstem, że jest spermiarzem, bo nie przebył z tobą dwu tygodniowej konwersacji na fejsie/tinderze xD?
Mam wrażenie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vimez: po pierwsze nie powiedziałam nic o wstydzie xd
Po drugie jesteśmy na wykopie gdzie raczej nikt nie podaje żadnych osobistych informacji a ty z dupy chcesz mój numer
Po trzecie nie jestem agresywna
Po czwarte tak, mam prawo odmówić jak ktoś chce mój numer nie ważne czy na żywo czy w internecie
@Liese: Żenada rodzi wstyd, ale rzeczywiście w tym wypadku niefortunnie odniosłem się do tego słowa.

Jaka jest różnica między wykopem, a ulicą przecież tam też nie podajesz swoich danych każdej osobie? Możesz coś komuś powiedzieć tak żeby inni nie słyszeli, albo wysłać PW.

Wyzwiska to też agresja tyle, że słowna.

Jasne, nie ulega wątpliwości, że jako wyemancypowana jednostka jesteś w stanie podejmować własne decyzję. Zapytałem o sposób w jaki reagujesz na
źródło: comment_1625134698SlsqKcIMdusSRUCQ1CEh01.jpg