Wpis z mikrobloga

@acan123: są strony gdzie skupują skiny z Cs go wiec chyba dobrze by było kupić jakiegoś skina i potem tam go sprzedać instant albo wystawić u nich na sprzedaż
@Oskins: wolałbym uniknąć zabawy w jakieś scam strony najchętniej zrobiłbym z jedną osobą dill kupiłbym co tam chce. Bo na tych stronkach nie sądzę żebym mógł wypłacić hajs na konto?
Info.
gry są kupowane z mojego konta steam, steam guard konto kupione za zł i rynek też jest pl.
mam tam nabite 2k godzin w csa. Nigdy banów vacow itd po prostu wyzbywam się rzeczy które się nazbierały za ostatnie parę lat. Nie gram już w nic więc i nie mam co tam kupować. A tka jak mówiłem w scam strony nie chce mi się dodatkowo bawi. I tak już miesiąc się
Info 2
jako prezent gry mogę kupować tylko pojedynczo przynajmniej narazie.
tzn.
jeśli gra jest w pakiecie np 1 2 3 część w jednej to nie przechodzi jako prezent. Mogę kupić 1 2 3 część oddzielnie. To samo jest z dlc w pakiecie z grą też nie chce mi to przejść jako prezent. Nie wiem czy to jakiś chwilowy problem na steam cY tak po prostu jest?
@acan123: oferta dobra, jak ktoś ma czas to można na tym zarobić. jak chcesz mogę podrzucić ci sposób, myśle w ciagu miesiaca na czysto wyciagniesz +600pln w ciagu miesiaca-dwoch, bo mi sie nie chce bawic dla tych paru groszy