Wpis z mikrobloga

Może już ktoś o tym pisał, ale jeśli nie to mam dla was taki mały life hack. Gdy wyskakuje okienko z 4 kartami secret admirer, zamiast losowo wybierać co raz to inna kartę, zacznijcie klikać za każdym razem w jedna i te sama, np pierwsza z lewej. Po kilku nieudanych próbach tinderek spadnie z rowerka i za każdym razem pod ta karta będzie sie znajdować profil osoby, która was polubiła. Przynajmniej działa to na iPhone, ale tez wydaje mi sie ze z Androidem powinno być tak samo. Powodzenia dzieciaczki! #tinder
  • 4
@Jelen_Szlachetny: Może przeinstaluj apke. Profil powinien cały czas sie wyświetlać do momentu az sam go zamkniesz klikając na serduszko lub krzyżyk, lub tez robiąc swipe lewo/prawo. Nigdy nie miałem z tym problemu, chociaz aplikacja sama z siebie potrafi sie wykrzaczyc co jakiś czas
@Xin_Zhao: Zawsze tak miałem, mimo że apkę instalowałem wielokrotnie. Być może jest to związane z tym, że mam systemowo poblokowane reklamy i może też wycina jakiś element, który jest za to odpowiedzialny. W każdym razie dzięki za wyjaśnienie.