Wpis z mikrobloga

Orange Flex - 50 GB w Polsce i 2 GB w UE i VideoPass - za darmo ale hit ()

Zaplusuj WPIS to zawołam Cie do kolejnego kodu z GB od Orange :)

Przynależność do Klubu Flex (który jest darmowy!) daje wiele korzyści, można odebrać:
1. Dwa razy po 25 GB ważne w Polsce za darmo.
2. VideoPass ważny miesiąc za darmo. (czyli bez limitu danych np Netflix, Youtube itp, tutaj cały spis usług które będą nielimitowane)
3. 2 GB ważne w UE za darmo.

Aby odebrać kody w głównym widoku aplikacji wchodzimy w "Klub Flex" i możemy każdy z nich sobie aktywować. Kody można również komuś przekazywać - można się powymieniać ;-)
Kody są ważne do 31 sierpnia 2021.

Jak komuś niepotrzebne kody na GB w UE to chętnie przyjmę, oddam trochę ważnych w Polsce :) Można pisać na priv ;)

#orangeflex #orangeflexkodyodlubiekiedy #kodyrabatowe #cebuladeals #promocje #play

Źródło newsa
PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1399mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Go, Flixbus, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.
Pobierz LubieKiedy - Orange Flex - 50 GB w Polsce i 2 GB w UE i VideoPass - za darmo ale hit ...
źródło: comment_1625246923sEL78gtHJTtgB68gA4jaAA.jpg
  • 12
Wołam po kolejne darmowe GB, tym razem 52 GB i VideoPass :)
Zaplusowałeś/aś poprzedni wpis więc wołam :) Zaplusuj WPIS to zawołam Cie do kolejnego kodu z GB od Orange :)
Kody wrzucam na #orangeflexkodyodlubiekiedy

@aIkohoIik @qandaornot @houseofpain @vateras131 @Krokiruks @krzychummm @lelawy @Precypitat @Mikiedbp @mateopoznan @voliereen @Igor-Leonow @pawel-jakubek @Poldaz @rybsonk @shael @dasistfubar @pepsiupl @piaskun87 @parowczankreatyny @Hiter @zarxrock @Emporio @Opuncjusz @Kacper212 @Hgnik