Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo9311: samemu trochę słabo, ale nie mówię że się nie da. Z kimś to trochę raźniej, ewentualna na miejscu jakąś loszke wyrwać. Swego czasu mój znajomy tak chodził xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo9311: Bo nie ma się do kogo odezwać ¯\_(ツ)_/¯
No czasami ale stricte by coś wyrwać, on czasami na piwo potrafił wyjść sam do knajpy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo9311: jak się spinasz do kogoś to prędzej czy później ochrona cię wywali. Ale tak jest wszędzie. Po prostu więcej chodzi tam patoli niż np. do takiego spiża (bardziej polecam ze względu na +18 i bardziej ogarniętych ludzi) przez co może być więcej interwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) W życiu miałem może z 3/4 sytuację gdzie ktoś się do mnie spinał w klubach z czego raz sytuację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo9311: ludzie dostają opaskę zieloną (wolny) lub czerwoną (zajęty) tak że możesz zobaczyć czy dana osoba jest wolna czy zajęta po kolorze opaski. Spoko opcja żeby coś łatwiej wyrwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W spizu masz tak że na wejściu płacisz za wejście i możesz wpłacić na ich spiżową kartę którą płacisz w środku przy barze itd. możesz sobie ją doładować jak zabraknie kasy, a wychodząc ją