Wpis z mikrobloga

@widmo82: NC nie rdzewieje tak bardzo jak dwie pierwsze generacje, poprzedni właściciel zabezpieczył podwozie od korozji całkiem solidnie, na zimę będę myślał co dalej robimy z tematem.
@lubiep: Mam 182 cm, mieszczę się idealnie. Mój ojciec ma jakieś 186-187 i też na spokojnie się mieści, w razie czego są do zakupienia elementy pozwalające ciut obniżyć fotel. W każdym bądź razie musisz usiąść i sam się przekonać.
@Tajgeree17: @lubiep: ciekawe w jakiej pozycji? Ja mam 186 i po zajęciu prawidłowej pozycji, odsuwając przy tym fotel na maxa i wyprostowaniu się, miałem oczy na wysokości górnej ramy przedniej szyby, nie zamknąłbym dachu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tajgeree17: eh,gdybym miał gdzie zaparkować to też bym sobie kupił. Od 2lat choruje na niedrogie roadstery i mam 190cm wzrostu a to nie idzie w parze( ͡° ʖ̯ ͡°) plus brak miejsc do parkowania
@Corum: na tyle ile korzystam z auta, pracując zdalnie i mając wszystko pod domem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zadziwiająco dużo kilometrów robię i tak, zajebisty odstresowywacz
@Corum: Ja się zalapalem jeszcze na początek wystrzału cenowego wiec nie było tak źle, 17,5 k w bardzo dobrym stanie, blacha zdrowa. Teraz musiałbym pewnie dać ok 25