Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, Łodyn z tej strony. Mamy 150 albo 151 dzień wyzwania. Na sniadanie ogorek i pomidor oraz rosół od Haliny i Grzeska xD
Skarpetki od tygodnia nie prane ale mam nowy wynalazek - na dachu dziadka montujemy priusa i mamy super hybryde dwupietrowa. 6 godzin o tym myslalem. Oczywiscie beda dwa webasta ktore sobie pyrkają.
Jutro jade do Sapera zjemy juras burgera o jezuuuuuu jakieeee toooo jest dobreeeee.
A na dobranoc gołomb mi cos zaspiewa.
A no i zostawcie pierdółki jak chcecie.

Odyn najwiekszy grzyb na youtube xd
#odyn #detektorysci #vanlife #kamper #polskiyoutube #poszukiwacze
Pobierz negroni - Witam serdecznie, Łodyn z tej strony. Mamy 150 albo 151 dzień wyzwania. Na ...
źródło: comment_16255965955usLOTqCJFlj2hHWjS5SIe.jpg
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@negroni: a mi jest przykro, bardzo lubiłem go oglądać, ale co się porobiło z nim i jego kanałem, to głowa mała...Jego kanał, jego decyzja, ja to szanuję, ale nie mam zamiaru oglądać czyjegoś życia, mam swoje. Wydaje mi się że innym też może się w końcu znudzić oglądanie jak żre ogórki i liczy kalorie. I co wtedy zrobi? Nagle wróci do wykopków na masową skalę jak to było na początku? Nie
Odyn stał się niewolnikiem jutuba, tu już nie widać radości z vanlife. Chłop wszystko robi pod filmy. Jak przyjdzie okres #!$%@? pogody dostanie deprecjy i wróci do mieszkania w bloku
odyn poprowadził rurkę ze nie kapie do środka i gotowe xd


@pietrek16: tu niestety wychodzi ze Odyn jest po prostu glupi - przeciez jak nie cieknie to srodka to nie znika, musi cieknac wewnatrz tych przestrzeni ktore maja byc zamkniete, a ten cymbal na to nie wpadnie...

... ewentualnie ma z kanalu duzo wieksze przychody niz mysle i jak mu Dziadek zgnije kupi nowego, ciemny widz zawsze wplaci
Jutro jade do Sapera zjemy juras burgera o jezuuuuuu jakieeee toooo jest dobreeeee.

Zwlaszcza to „o jeeezuuuu jakieee tooo jest dobreeee” xd


@negroni:

Najlepsze jak czasem wspomni o kosztach zycia, ile na co idzie xD Typ ciagle jezdzi, auto na wode nie pojdzie, non stop kupuje gotowe kanapki, je w knajpach, odgrzewa szaszlyki i zdziwiony ze pieniadze ida xD Ja nie pamietam kiedy on cos sobie gotowal poza akcjami "10 jaj