Wpis z mikrobloga

@AdminOfEverything: jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Przecież te przecieki to jest prawie zawsze wróżenie z fusów i informacje są rozbieżne, nawet od tych, którzy rzadko się mylą. Dowiesz się po konferencji, jak pierwsze słuchawki pójdą do użytkowników, bo i tak producent nie podaje tego na stronie.
@Dikoo: hmm fakt... ja ostatnio sie zdziwilem ze iPhone SE 2020 ma 3GB.... a dziala bez problemu :) Ale to inna klasa urzadzen w porownaniu z Androidami. I fakt ze tam gdzie hardware i software jest robiony przez jedna firme to po prostu dziala i to dziala bez problemow.
@Dikoo no przechodzę właśnie z Androida xd rozważam zakup 12 tylko się zastanawiam czy się nie wstrzymać jeszcze do września do premiery 13 i kupić 13 po prostu. Bo skoro może mieć 6gb to już bym kupił z 6gb. Wiem że to nie jest różnica w iPhone, no ale skoro to kwestia miesiąca czekania i mogę mieć jednak te 2gb więcej w tej samej cenie to lepiej chyba zaczekać.
@Dikoo no premiera będzie z tego co wiem prawidoodobnie we wrześniu. W Polsce jest zawsze parę dni obsuwy. Tylko nie orientuje się czy po premierze w Polsce (w najbliższym czasie po)jest do kupienia w jakiś cortlandach itd?) Czy trzeba zamawiać od Appla?