Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Szczerze dziwią mnie wpisy o soyboyach kupujących Switcha, zazwyczaj połączone z opinią, że tylko zaślepiony fanboy Nintendo może kupić taką konsole.

Przecież fakty są takie, że Switch nie ma konkurencji wśród handheldów. Co z tego, że PS i Xbox gwarantują 10x lepsza jakość jeśli nie weźmiesz tej konsoli do kibla, autobusu, na wykład, do parku, do hotelu czy nawet do łóżka.

Rynek mobilny to dramat - Android jest pełen scamu, IOS może nieco lepiej ale i tak te gry mobilne to co najwyżej klikadełka na posiedzenie we wspomnianym kiblu.

Ze Switchem dostajesz bibliotekę fajnych tytułów i nawet kilka gier AAA. Jak chcesz się pościgać z kumplem czy żoną to wypinasz pady i gotowe. Na imprezie podpinasz się pod tv i grasz nawet całą grupą. Tu nie chodzi o Pokemony i Zelde ale sam pomysł na urządzenie - tego nie ma nigdzie indziej

Od razu też mówię, że to nie powód żeby twierdzić, że Switch jest lepszy od reszty - no nie jest. Osobiście posiadam dwie konsole i imho to jest idealne wyjście


#takaprawda #konsole #switch #nintendoswitch
  • 21
Ale nie wiadomo jak miałaby działać.


@Chrystus: Pewnie jakiś linux. Tylko biorąc pod uwagę jak gry pod windowsa często są niezoptymalizowane i jaki narzut dodatkowo ma proton to tak średnio to widzę, by działało to w handheldzie.

Albo właśnie streaming jak piszesz ale wtedy mi się wydaje, że to będzie kolejny marketingowy niewypał ze strony valve. No i po co ci osobne urządzenie jak możesz sobie z telefonu skorzystać.

Jest jeszcze
Dla mnie osobiście nie ma żadnych tytułów do grania na switchu, kompletnie nie lubie gier od nintendo. A wszystkie porty z innych platform w ktore bym zagral mam na ps4. I nie potrzebuje kompletnie handhelda. Dlatego dla mnie to bezuzyteczna konsola