Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy białek jak dostanie prośbę od bagiet o adres IP, to najpierw wchodzi w czyjeś prywatne wiadomości i weryfikuje że ktoś faktycznie pisał o samobóju? A jak ktoś zgłosił policji, że ktoś tak pisał, ale usunął wpis i ma tylko screeny - to szuka w skasowanych?

Czy ma wywalone i na każdego można nasłać bagiety preparując screeny?

#afera #afera80zlotych oraz @login-jest-zajety
  • 10
@elf_pszeniczny: A co jeśli żadnej interwencji nie było? Xandra z kocurowskim sobie toczą bekę z afery, xandra ściemę napisała że policja u niej była, a kocursky puszcza baita że go gliny z wanny wyciągnęły?

Tak już chyba z aferą namiotową było.
@elf_pszeniczny: nie wiem jak to dokładnie działa ale kiedyś w nocy jakiś przecpany dzieciak wrzucił zdjęcie strzykawki i napisał, że będzie złoty strzał.
Ktos wysłał maila ze screenem na cyber@policja i dzieciaka z samego rana odwiedzili.
Teraz przy rejestracji podaje się też numer tel to może łatwiej takiego gostka namierzyc, chyba że ma telefon na babkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CLONE: Zapomniałem o tych telefonach, ale mnie chyba jeszcze nie weryfikowali więc mojego numeru jeszcze nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale skoro w takich sprawach policja bez problemu może ustalić IP i od biedy adres, to w jakich jeszcze innych sprawach to robią? Bo jak kiedyś jakiś mirek dostał pozew i prośbę o udostępnienie danych, to musiało właśnie pójść pismo (ja dostałem rykoszetem, bo było tam