Wpis z mikrobloga

Jest jakaś tabelka z zasięgiem działek? Np moje 20mm w focke wulfie nie mają szans trafić w coś powyżej kilometra, ale taki P39 strzelał do mnie z ok 1.5km.
#warthunder
  • 9
  • Odpowiedz
@Xardin: To zależy jaki efekt chcesz uzyskać. Owszem na normalnych dystansach walki tłokowcami ~500m to odłamkowe niszczą zdecydowanie szybciej. Możesz w cel wpakować zdecydowanie więcej pocisków. Z PP jest trochę loteria. Jak trafisz coś istotnego (pilot, silnik) to tez zabijają praktycznie natychmiast.
Ty natomiast pytasz o walki za pomocą działek na dużych dystansach i tam PP sprawiają się lepiej bo nawet jeden pocisk ma takie same szanse na wyeliminowanie wroga. Odłamkowe
  • Odpowiedz
@Marcin3005: Ok dzięki, własnie zauważyłem że ciężko na długich dystansach zrobić coś więcej niż hit, choć mnie to dziwi, bo coś co wybucha powinno chyba zawsze bić, ale cóż, chyba spróbuje tych ppanc.
  • Odpowiedz
@Marcin3005: Generalnie lubię postrzelać do oddalonych celów, więc na wypróbowanie może to być dobre, najwyżej założę mieszaną, by mniej odstawać w bliskich walkach.
  • Odpowiedz