Wpis z mikrobloga

Siema, tu telefoniczny dinozaur, zatrzymałem się na 2005.
Jest gdzieś jakaś opcja za ok 25zł/msc mieć darmowe rozmowy, przynajmniej te 4gb netu / msc i żeby nie przepadały na następny msc?
Do tej pory męczyłem się z Rok ważności konta od Play i o ile pakiet na internet sobie kupowałem i było git (ok 10zł/4gb msc) to dzwonienie zżerało kase i musiałem co chwilę doładowywać siano, więc finalnie wychodziło więcej.
Mega plus to to że konto było ważne rok, ale podejrzewam że nie można mieć wszystkiego, ktoś coś?

Można ogarnąć coś takiego z różową? W sensie że jakieś lepsze oferty pod dwa numery zamiast jednego?

#orange #play #plusgsm #tmobile #pytanie #telefony #gsm #prepaid
  • 14
@piro111: Mam u nich umowę oraz żona. Zero problemów. Z Multimedii korzystam 6-7 lat, nie mam powodów do narzekań. Są trochę upierdliwi jak kończy się umowa, ale poza tym tylko opłacam rachunki i nic więcej. Zależy pewnie od rejonu kraju.
@piro111: w Plushu da się tak ustawić pakiety, aby za 30 zł/mies. mieć:
- Połączenia, SMS/ MMS - bez limitu w Polsce w i UE
- 30 GB w Polsce z czego w UE: 3,50 GB
- 10 GB na YouTube / TikTok
- darmowy transfer w ramach: Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram.

Jest też opcja no limit za 25 zł z pakietem 10 GB. Jakby co chętnie powiem więcej co i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piro111: a ja ci jeszcze inaczej poradzę.
W Playu jest taka oferta Odnowa. Ona nie jest jakoś mocno wyeksponowana, ale da się ją jeszcze znaleźć. Dwa największe jej plusy są takie, że masz konto ważne cały rok i do tego pakiety ważne cały rok.
Czyli, wykupujesz sobie pakiet 100 minut do wszystkich, pakiet 100 SMS do wszystkich, kilka GB internetu i te pakiety nie przepadają ci po miesiącu, ani ci się