Wpis z mikrobloga

pierwsza z brzegu definicja propagandy ze slownika: «szerzenie jakichś poglądów, haseł politycznych itp. mające na celu pozyskanie zwolenników»


@Jegwan: ale przeczytaj raz jeszcze: mówiłem o elementach, które są niezbędne do spełnienia definicji. Czyli na przykład o NARZĘDZIACH PROPAGANDY i METODACH.

Jaki niby cel mają wasze parady i wciskanie wszędzie tęczy i postaci homoseksualnych?


@Jegwan: Jakie nasze? Ja jestem hetero chłop, po prostu nie boli mnie dupa jak jakiś facet z
@majcher_krk: Działania lobby lgbt spełniają wszystkie przesłanki zakwalifikowania ich jako propaganda trolliku, sam się orasz. Ciężko mieć #!$%@? na marginalną grupkę, która chce kształtować życie społeczne i uderza szczególnie w dzieci, mając na celu zwiększenie targetu dla realizacji ich dziwacznych popędów, które postawili na piedestale.
Nie wszystkich, bo to się nie uda, ale zwiększyć ten żałosny odsetek wśród dzieci już tak.


@Jegwan: ty, ale ty serio uważasz, że jak dzieci, dla których seksualność jest abstraktem, naoglądają się jak faceci się trzymają za ręce i niosą tęczową flagę, to nagle zaczną się pukać w kakałko w szatni?
To są te słynne #urojeniaprawakoidalne?

To skoro to jest takie straszne, to z całą pewnością jakiś poważny naukowiec zajął
@majcher_krk:

Także 4% populacji deklaruję homoseksualizm tam, gdzie za to pałują

A około 10% tam, gdzie nie jest to uznawane za dewiację


Zawsze mnie to zastanawia. Nawet przyjmując tylko 4% nigdy nie spotkałem żadnego geja. Jeden kolega wiem, że jest bi.

Tak, zdaję sobie sprawę, że to dowód anegdotyczny i niewielka skala danych bo pewnie znam ledwo kilkuset ludzi, o których prywatnym życiu coś wiem, ale wciąż dziwne.
Zawsze mnie to zastanawia. Nawet przyjmując tylko 4% nigdy nie spotkałem żadnego geja. Jeden kolega wiem, że jest bi.


@koniecswiatajestbliski: Może po prostu nie znałeś ich na tyle dobrze, aby wiedzieć? Albo z jakiegoś powodu podejrzewają, że źle byś na to zareagował? Nie wszyscy są z tym bardzo otwarci. Wbrew temu co mówią karykatury, większość się w ogóle nie wyróżnia z tłumu.
@majcher_krk: No tak, bo te dzieci nigdy nie dorosną i to co natłukli im do głów wcale nie ma wpływu na to jakie postawy będą przejawiać jako dorośli. Dawno nie spotkałem na wypoku takiego mędrca xD