Wpis z mikrobloga

Mirki z #seo i #pozycjonowanie doradźcie, chcę zlecieć pozycjonowanie swojej strony. Obecna firma bierze około 2k miesięcznie i wiele ta pozycja nie rośnie ale jest w miarę ok. Tutaj jest gość co daje gwarancje na top 10 https://www.olx.pl/d/oferta/strony-internetowe-pozycjonowanie-z-gwarancja-top10-tworzenie-www-CID619-IDFTAGW.html#c4397ccb2a;promoted

Pisze ładne słowa nawet mnie przekonuje co myślicie?

1. Rozliczamy się wyłącznie za efekt TOP10. Rozliczenie polega na tym, że płacisz ustaloną kwotę (np. 50zł netto miesięcznie za słowo kluczowe „bramy Poznań”) dopiero w momencie kiedy to fraza osiągnie TOP10 (pierwsza strona wyszukiwarki Google). Przykład: wybrałeś 5 fraz po 50zł (m.in. bramy poznań, serwis bram poznań, itp.) i w czwartym miesiącu pozycjonowania wszystkie słowa osiągają TOP10 – płacisz wtedy 250zł. Natomiast jeżeli w 3 miesiącu pozycjonowania TOP10 osiągnęły tylko 2 frazy z pięciu – zapłacisz za ten miesiąc 100zł. Zupełną odwrotnością jest pozycjonowanie w abonamencie, które jest plagą w ostatnim czasie i oznacza stałą płatność comiesięczną bez gwarancji tego czy cokolwiek znajdzie się w TOP10. Co więcej, w 99% takich ofert abonamentowych kończy się 0 efektem sprzedażowym. Dokładniej cechy tych dwóch przeciwstawnych ofert opisałem tutaj: www.kowal24.pl/pozycjonowanie-w-abonamencie

To wałek czy co bo słyszałem ze nie można dać gwarancji na takie coś a nie chce wpaść z deszczu pod rynnę.
  • 16
@b0rgi0 nie wiem co robią bo się na tym nie znam. Jakie linki kupują? Możesz mi coś podpowiedzieć jak o co ich pytać jak skontrolować. Da mnie liczy się pozycja a ta utrzymuje się czasem o jedo pozycję podskakuję i się tak utrzymuje czasem spadam o dwie na chwilę ogólnie jest chyba ok mam ciągle w granicach 6-7-8 pozycje na dwie najważniejsze frazy.
@drakan8 jak wszystko ale to naprawdę ładnie wygląda przeczytałem opinie o tak firmie ma jedną i to negatywna więc jak sądziłem scam. Dzięki Bogu że ludzie wystawiają negatywne opinii i się nie boją.