Wpis z mikrobloga

Hej, zamierzam migrować z #virginmobile do innej sieci. Generalnie jestem w virgin od samego początku jak tylko weszli do Polski. Przejęcie przez play i opłaty od 1 sierpnia, mimo, że symboliczne nie wróżą niczego dobrego. Obecnie mam pakiet gigadaje i jestem z niego zadowolony. Raz na pół roku przytrafia mi się taka sytuacja, że przez kilka dni korzystam wyłącznie z internetu w telefonie (ustawiam go jako router dla laptopa i tabletu). Ostatnio wykorzystałem go do cna i musiałem dokupywać jeszcze dodatkowe gigabajty. Przy normalnym korzystaniu dużo netu przepada, bo nie wykorzystuję go w pełni przez cały okres trwania pakietu.

Pomyślałem, że jedyną sprawą którą chciałbym zmienić jest kumulowanie się niewykorzystanych gigabajtów i przenoszenie ich na następny miesiąc. Zastanawiam się nad #mobilevikings i #lycamobile ale nie wiem co lepsze. Zobaczyłem sobie na tej rozpisce z czyich nadajników korzystają te sieci ale nie wiem: play czy plus. Proszę o Wasze rady, opinie co lepiej wybrać. A może jest lepsza opcja niż ww. dwójka?

Chciałbym za 25 zł mieć nielimitowane rozmowy, smsy, dużo internetu i niezgorszą jakość usług i zasięgu niż dotychczas w vm.

#pytanie #kiciochpyta #operatorzykomorkowi #telefony #gsm #siecikomorkowe #prepaid
  • 11
@hariboo: Ja mam mobile vikings i polecam, zero problemów. Zlecenie stałe na doładowanie w aplikacji i niczym się nie trzeba martwić, zasięg wszędzie jest, ile byś nie dzwonił to nigdy nie ma 'brak środków na koncie', internetu w opór, że nie idzie wykorzystać a jeszcze się kumuluje. Trochę creepy jest, że na infolinii walą do Ciebie od razu na Ty i tak wiesz, siema luzacko, ale da się to przeboleć
OK, chyba podjąłem decyzję. Dziękuję Wam za pomoc. Żegnajciu VirginMobile (a raczej play).

Jeszcze takie pytanie na koniec. Orientuję się ktoś jak wygląda odzyskanie środków wpłaconych na konto prepaid? Mam chyba z 45 zł i wolałbym nim zasilić konto u nowego operatora, a po przeniesieniu numeru chyba środki przepadają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hariboo: żegnaj Play witaj Play ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #mobilevikings działa na tym operatorze. #lycamobile działa na plusie.
Środki pozostałe na karcie przepadają z przeniesieniem nr (a przynajmniej tak było) teraz można starać się coś tam odzyskać. O ile pamiętam oddają pełną kwotę minus opłata manipulacyjna 20-25zl
@MultiGumis: Nie wiem czy ogarniasz ale podając numer telefonu na wykopie to chyba nie jest najlepszy pomysł bo jest on umieszczony w reflink. Druga sprawa po dodaniu przez kogoś tego refa wyświetla mu się twoje imię i nazwisko. Druga sprawa jest taka wiem że każdy chce mieć mały rachunek za telefon albo nawet nic za niego nie płacić ale wykop chyba nie jest miejscem na spamowanie refami.