Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boruvva: ja niedawno byłem w stekowni i zapłaciłem za dwa steki 300zl xD trochę byłem w szoku jak taki paragon wyszedł ale cóż poradzić
to tylko przykład, oczywiście można zjeść w normalnych cenach w wielu miejscach. Dla mnie nadmorskie smażalnie ryb to fenomen, którego nigdy nie zrozumiem. Rybki z tych samych źródeł co wszędzie. Zresztą nawet jeśli ktoś twierdzi, ze świeża prosto z Bałtyku, to w mojej ocenie jeszcze gorzej. Co to za przyjemność jeść rybkę, która żyła w tym ścieku zwanym morzem bałtyckim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@boruvva: pełno miejsc nad morzem co mają na "lunch" dorsza z frytkami i surówką za ~~20 ziko ale polacy bogaci to mogą płacić 3 razy więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boruvva: Dalownie w zeszla sobote wrocilem z wakacji nad polskim morzem, nigdzie nie zaplacilem za cale danie wiecej niz 50zl wliczajac w to napoj, a kazde bylo ladnie podane. Co prawda paragony dochodzily do prawie 300zl za obiad, ale jadlo w sumie 6 osob xD Leba, Gdynia, Sopot, Gdansk. Nigdzie nie wyszlo mnie ponad 50zl, nawet na Dlugiej w Gdansku.
@boruvva: polecam stolowke anna2 niedaleko latarni, spoko szama za normalna cene. Placek po wegiersku to jakis gigant tam jest (ʘʘ) kiedys mieli konkurs ze jak zjesz caly to nie placisz, ciekawe czy wciaz obowiazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boruvva: Dorsz ze stawów w Oświęcimiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo prawie na całej długości Bałtyku jest zakaz w tym roku. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@boruvva: #!$%@? ludzie, ile ma kosztować dobra ryba nad morzem? Ostatnio byłem w San Marino w restauracji z gwiazdką Michelin i też zapłaciłem swoje. Czy mam wrzucać i buldupić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: ale te góralaskie żydki znad morza kupują mrożone filety w Aldiku po 29.90/kg i sprzedają jaką rybkę prosto z kutra po 120/kg i w tym jest problem. Dodatkowo serwują ten rybi placek na tekturze i dają gratis plastykowe sztućce, a surówkę kupują w Biedrze.