Wpis z mikrobloga

@WCB9968: Jadłem tak wielokrotnie dorsza i sandacza i byłem zadowolony. Ma to swój klimat, ma to swój smak i sam bym taką rybkę z cytrynką #!$%@?ł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boruvva: ostatnio gdzieś podawali że jakbyś miał jeść codziennie rybe z bałtyku to by nie zdrowo było, szkodziło by, tak jest morze zanieczyszczone. Maksymalnie 1 w tygodniu to bezpieczna ilość. (ʘʘ)
@boruvva: ja wiem, że pewnie cię na to stać, ale czy nie uważasz, że branie w tym udziału i oddawanie im kasy ma sens? Nie oceniam, tylko pytam. Mówię o pierwszym paragonie, drugi to już coś normalniejsze go.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@burzopol: oczywiście, że nie ma to najmniejszego sensu. Ja żywiłem się w hotelowej restauracji gdzie posiłki podawane były na normalnej zastawie porcelanowej. Natomiast smażalnie cieszyły się ogromną popularnością wśród, jakby to napisać, nie obrażając nikogo, specyficznej klienteli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@boruvva: Powiedz mi prosze co Tobą kierowało? Szczerze?
Rozumiem że jedziesz nad morze to i musisz rybkie zjeść?
No i spodziewasz się że będzie drogo bo już masz telefon przygotowany do robienia zdjęcia paragonu.
I WYBIERASZ DORSZA, RYBĘ KTÓREJ NIE MOŻNA ŁOWIĆ W BAŁTYKU? XDD

Tak samo świeżego dorsza mógłbyś zjeść w Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, gdziekolwiek
A Ty jedziesz nad morze i płacisz cenę świeżej ryby za mrożonkę xDDD