Wpis z mikrobloga

@Nie_badz_taki_protekcjonalny: Bez katowania grami czy filmami spokojnie dotrwa cały dzień a nawet na drugi trochę zostanie.

Jeżeli nie korzystasz z Androida w sposób taki, że tu sobie dograsz jakiegoś ROMa, tu sobie zsideloadujesz jakaś aplikacje, tu rootem zrobisz coś takiego, a tu jeszcze #!$%@? coś, tylko normalnie jak z telefonu z dostępem do neta, to będziesz mega zadowolony. Jest szybko, sprawnie i działa przez wiele lat. No i update’y systemu na
@asunez Nie no nie jestem jakiś obyty w te sprawy z Romami czy coś. Typowy Janusz smartfonowy. Dla mnie smartfon musi to, to i tamto. Mam aktualnie 6 calowego androida i czasami przeszkadzają mi te rozmiary. Szczególnie kiedy noszę go w kieszeni. Albo jakieś wykrzaczania sporadyczne. Pomyślałem, że czas na przesiadkę na cos innego plus bardziej "sterylne" środowisko iOs jak tak patrzę. W zestawie chyba nie ma ładowarki jakiś ciekawe zamiennik jest
@Nie_badz_taki_protekcjonalny: A nie wiem, ja używam kabla i ładowarki od poprzedniego ajfona, przy tej baterii kompletnie nie widzę powodu na „szybkie ładowanie”. Zamiennie używam ładowarki bezprzewodowej z Ikei :p Ty rzeczywiście będziesz musiał się zaopatrzyć w ładowarkę z gniazdem USB-C, jeśli chcesz używać kabla dołączonego do zestawu.

Ale jakbyś robił jakiś risercz i coś znalazł ciekawego to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)