Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, gdzie zgłosić że ekipa budowlana prowadząca prace na wys. do V piętra, łazi codziennie, po rusztowaniach #!$%@?... Dzwoniłem na Straż Miejską, powiedzieli że to nie ich sprawia, mam dzwonić do Starostwa Powiatowego wydział '' Inspektorat Budownictwa".

Dzwoniłem na Policję, oni powiedzieli że, ''proszę działać, tak jak zostałem poinstruowany, wcześniej przez inne organy'' xD Serio #!$%@??! A jak taki #!$%@? robol ,spadnie na przechodniów kręcących się wokół bloku, to co wtedy?! Każdy ma to w dupie, nawet mieszkańcy tego bloku kładą na to lachę. Czy mam przejść do czynu obywatelskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polska, mieszkam w Polsce... mieszkam w Polsce... Kazik miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) #budownictwo #policja #prawo #pytanie #pytaniedoeksperta #remontujzwykopem
  • 32
@zenek-stefan1:

A jak taki #!$%@? robol ,spadnie na przechodniów kręcących się wokół bloku, to co wtedy?!

Wtedy jak zawsze w Polsce, media podniosą raban, pojawi się milion pytań jak do tego doszło i jak mogło się to stać, minister zi0bro zorganizuje konferencję prasową, na której zapowie zaostrzenie kar, a na wszystkie budowy w całym kraju ruszy policja z alkomatami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenek-stefan1: inwestor? Prokuratura? Na policję, jeśli nie będzie chciał przyjąć zgłoszenia to powiedz, że chcesz jego dane i informacje do kogo możesz skierować skargę na jego działanie. Ewentualnie bezpośrednio na 112, tam nie pracują służby tylko operatorzy.
@soadfan: A ja zrobię inaczej( ͡° ͜ʖ ͡°) Zadzwonię na psy, powiem że '' jestem świadkiem popełnienia przestępstwa i świadkiem narażenia życia i zdrowia osób trzecich'', wtedy musi patrol przyjechać.
A wtedy za rączkę ich zaprowadzę gdzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I #!$%@?ć patologię!
@zenek-stefan1: podjbanie ich do PiPu nie musi być złym pomysłem. Nie wszyscy mają tam układy i czasy się trochę pozmieniały, jak im zrobią nie zapowiedzianą kontrolę, to mogą się zesrać na miętowo.