Wpis z mikrobloga

Poważny problem z przyjmowaniem Ukraińców z maturą z czipsów na #uam który trzeba poruszyć
Co robią narodowcy? - "UAM DLA POLAKÓW", który jednoznacznie kojarzy się z ksenofobią, która tylko podburza te wredne lewackie media

Hmmmm...... Przypomina mi to sytuację z początku roku jak protestowali przeciwko zaostrzeniu aborcji, przyszły "lewaki", krzyczeli "yebać PiS" i konserwy zmieniły narrację na "Popierałem te całe marsze, ale..." Potem konserwy, nawet na wykopie, zaczęły popierać PiS i walić konia do legalizmu, że "przecież to tylko zgodność z konstytucją hehe"
To widocznie teraz jest to samo, ale z drugiej strony. Wszystko jest przecież zgodne z regulaminem studiów hehe. Nie podoba się? Zmień sobie rektora hehe xD

Po latach brania udziałów w jakiejkolwiek dyskusji, dochodzę do wniosku, że Polactwo nie potrafi niczego zrobić neutralnie. NICZEGO. Zawsze trzeba wsadzić swoje poglądy wyciągnięte z nieumytej dupy i dziwić się, że jak to druga strona nas nie popiera.
W końcu po co zwracać uwagę na problem X skoro zawsze można do tego dorzucić jakiś wysryw, który jednej ze stron się negatywnie kojarzy i może się do niego #!$%@?ć

#bekazprawakow #studbaza #afera
Pobierz
źródło: comment_1626975499ODwo4SFq0BEovgObQKIbGo.jpg
  • 15
Przypomina mi to sytuację z początku roku jak protestowali przeciwko zaostrzeniu aborcji, przyszły "lewaki", krzyczeli "yebać PiS"


@niochland: No aborcję chciało zaostrzyć PiS, więc co mieli krzyczeć? "PiS tak, zakaz nie"? "Prezesie, liczymy na pana?".

MW też #!$%@?ło - problem z umiarkowanie sensowną rekrutacją na studia jest od dawna. Było w #!$%@? opcji, jak temat poruszyć, a ci wywalili hasło jednoznacznie źle się kojarzące i zdziwieni.
@niochland: A sam problem rekrutacji osób z maturami z różnych lat/państw/ustrojów/planet można rozwiązać od ręki: wprowadzić zasadę, że każdy chętny na rekrutację w danym roku pisze maturę w tymże roku (przy okazji można wypieprzyć egzaminy ustne które są zupełnie po nic oraz egzaminacyjną drobnice w rodzaju języków mniejszości narodowych [swoją drogą nieźle #!$%@?, że Białorusini mogą zdawać maturę ze swojego języka jedynie jako maturę z języka ojczystego, a Niemcy jedynie jako
@niochland:

Przypomina mi to sytuację z początku roku jak protestowali przeciwko zaostrzeniu aborcji, przyszły "lewaki", krzyczeli "yebać PiS" i konserwy zmieniły narrację na "Popierałem te całe marsze, ale..."

Nie chodziło o hasła, a o przejęcie polityczne protestów przez m.in panią Lempart i wyprowadzenie idiotycznych postulatów, które z protestów zrobiły cyrk

Potem konserwy, nawet na wykopie, zaczęły popierać PiS i walić konia do legalizmu, że "przecież to tylko zgodność z konstytucją hehe"
@niochland: młodzież homopolska stosując taka taktykę, zamknęła całkowicie dyskusje. Aktualnie skupiona jest raczej uwaga na ksenofobicznym zachowaniu, Polaków. W ostatecznym rozrachunku poszkodowani są maturzysci. Ukraińcy, Białorusini nie są nic winni, a staną się prawdopodobnie jeszcze ofiarami tej nagonki.
@niochland: A spróbuj przedstawić się jako osoba z centrum, centro-lewicowa bądź centro-prawicowa - okazuje się że jesteś freethinkerem, symetrystą, bezpłciowym pod względem poglądów politycznych (bo tylko skrajność ma smaczek, raz prawiczek raz lewaczek ( ͡º ͜ʖ͡º)) i nie powinieneś się wypowiadać, bo to strefa xyz-icy i racja jest tylko jedna lub żadna.
UAM DLA POLAKÓW


@niochland: A dla kogo mają być polskie publiczne uczelnie finansowane przez polaków jak nie dla polaków. Tylko o to w tej aferze przecież chodzi, że akurat dla polaków jest mniej.
Oburzenie na to hasło to czysty odruch pawłowa, bo wyćwiczonym już umysłom po prostu źle się kojarzy xd
A spróbuj przedstawić się jako osoba z centrum, centro-lewicowa bądź centro-prawicowa - okazuje się że jesteś freethinkerem, symetrystą, bezpłciowym pod względem poglądów politycznych


@XkemotX: śmieszniej jest jak się nie przedstawisz - wtedy w zależności od tego z kim rozmawiasz stajesz się lewakiem lub prawakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niochland Mnie te patonarodowe hasła wkurzają. Tym bardziej, że narodowy przecież lubili ukraińców przez ostatnie lata - bo to nie islamiści i niby ten sam krąg kulturowy co polska.

Co nie zmienia faktu, że kwestie uznawania ukraińskich matur trzeba poprawić bo to absurd. Nie wiem czy uczelnia ma dowolność czy jest jakaś umowa polsko - ukraińska o wzajemnym uznawaniu matur czy coś ale trzeba by to sprawdzić.