Wpis z mikrobloga

@01-bula: niektorym nigdy nie wrocil albo wrocil smak popsuty ( duzo rzeczy normalnych smakuje strasznie ) albo wrócił smak pozmieniany ( rzeczy smakuja dziwnie, innaczej nie koniecznie zle ).

Obys byl w wiekszosci ze smak wroci dokladnie taki jak byl ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@01-bula: tak z dwa miesiące na 100%, po tygodniu teoretycznie wrócił ale jeszcze długie tygodnie był zaburzony chociaż nie narzekałem bo po prostu nie czułem brzydkich zapachów, czosnku itp xD
  • Odpowiedz
@01-bula: Po 2 tygodniach wrócił węch i smaki w 70%. Minęło ponad pół roku i nie wróciło do stanu pierwotnego (,) Nadal czuje jakieś dziwne zapachy, których wcześniej nie znałem. Inne natomiast są łagodniejsze lub ostrzejsze. Straszne to jest. Ehhhhhh.
  • Odpowiedz
@01-bula: 8 miesięcy temu zakażenie i od ~5 miesięcy węch na ~40%, smak na 80%. Węch i smak jest odwrócony, kebs smakuje wybornie, gdy parówki w ogóle, gdy niedawno parówki uwielbiałem.

Ogólnie myślę, że czeka nas niespotykana fala ludzi z problemami węchu i wszystkimi tego konsekwencjami społecznymi jak depresja, samobójstwa, złe samopoczucie.

Ciekawe też czy wynajdzie ktoś lek na powrót węchu, bo raczej naturalnie on już nie wróci.
  • Odpowiedz