Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Ale cudo znalazłem na youtubie. Kto pamięta stare poczciwe Gran Turismo 4 na PS2?

Przeżyłem mały szok. Nie dość, że da się grać w pełnoprawnym trybie multiplayer to jeszcze w rozdzielczości 1080i. Na konsoli z 2000 roku!

Projekt wykonała grupa pasjonatów z USA bazując na wydaniu gry "GT4 online test version" dostępnej tylko w japoni i stanach przez 3 miesiące. Działa to naprawdę nieźle, gra w to cudeńko z 2005 roku to sama przyjemność, jedynie okresowy jumping lag utrudnia rozgrywkę. Ale to pewnie wina tego, że serwer jest w USA. Dłużej nie będe się już rozpisywać wszystko jest w filmie i linkach z opisu

-aby odpalić gt4 w trybie 1080i trzeba mięć kabel kompozytowy obsługujący 1080i albo przejśćiówkę na HDMI np. z allegro. SCART/EURO chyba też jakoś działa ale nie wiem. Wideo
-niestety dla nas europejczyków aby odpalić poprawnie multi i skorzystać z funkcji 1080i trzeba mieć zmodowaną konsolę tak aby odpalała gry w NTSC. (np. modbo chip albo kartę pamięci z FreeMcBoot) Pewnie dla wielu to już skreśla możliwość spróbowania tej ciekawostki, ale ja osobiście i tak jestem pod wrażeniem, że Japończycy zmieścili takie cuda w kosoli z 2000 roku. :)

#granturismo #granturismo4 #simracing #playstation #ps2 #ciekawostki
Michal0173 - Ale cudo znalazłem na youtubie. Kto pamięta stare poczciwe Gran Turismo ...

źródło: comment_1627151707K8jqGs8HTtxGTkGWrDztaA.jpg

Pobierz
  • 1