Wpis z mikrobloga

@ChadMessiah jak można po niby 3 kierunkach studiów akceptować tak gównianą ofertę pracy? xD no, chyba że to gówno studia to się nie dziwię, powoli się kończy pierwsze ćwierćwiecze XXI w. a oni dalej mentalnie w dupi, dyplomiki najważniejsze, bo bez dyplomiku jesteś nikim yhymm, ale leje z takich ludzi
@Serylek: Dyplom dyplomem, ale jak ktoś pochodzi z mniejszej miejscowości i wraca w rodzinne strony to takie kierunki jak IT, sztuka, europeistyka, filozofia itd itp są nic niewarte ¯\_(ツ)_/¯ A, że tu kościół rządzi to takich baranków jest mnóstwo.
@ChadMessiah: no w sumie tak, ale ja tam w dupie mam co gadają, sam jestem z małej miejscowości, część rodziny odradzała emigrację i za pierwszym razem poległem, ale uparłem się i za drugim razem wróciłem wzmocniony o wiedzę i języki obce, jak mam coś do powiedzenia to mówię, nie ma dla mnie praktycznie żadnych autorytetów, a pokłócić się z najwyższym szefostwem to żaden problem, takich jaj brakuje starszym pokoleniem, tylko co
@ChadMessiah: uciekłem już, codziennie się uczę języków obcych nieustannie i jeszcze trochę to zajmie, bo planuje dobić do 10 do poziomu który uznam za sensowny, a potem coś w it zacząć się uczyć - oczywiście też na własną rękę, zajęcia grupowe - nie dla mnie, szybko się nudzę i tracę zainteresowanie
codziennie się uczę języków obcych nieustannie i jeszcze trochę to zajmie, bo planuje dobić do 10 do poziomu który uznam za sensowny


@Serylek: Mogę z ciekawości zapytać, jakie języki już znasz i jakich jeszcze planujesz się nauczyć?