Wpis z mikrobloga

@loczyn: i ma je wynająć w Osieku czy w Warlubie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwaga, życie nie kręci się tylko wokół dużych miast, ludzie czasami muszą przejechać w miejscach, gdzie nie ma nawet pksu (szok)

@kaef_v2: też często jeździłam na stopa z wiochy do miasta, jak się z pksem rozminęłam, na szczęście droga yła dużo bardziej uczęszczana
i ma je wynająć w Osieku czy w Warlubie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwaga, życie nie kręci się tylko wokół dużych miast, ludzie czasami muszą przejechać w miejscach, gdzie nie ma nawet pksu (szok)


@r__k: Można wynająć z podstawieniem pod chate :)
Albo pksem/pkp dojechac do wiekszego maista i tam ogarnąć.
@kaef_v2: też mam takie wrażenie - jakiś czas temu próbowałam złapać stopa na bardzo często uczęszczanej trasie (na której jeszcze parę lat temu nie było żadnego problemu z tym, żeby ktoś mnie podrzucił) i nic... Zatrzymała się dopiero znajoma moich rodziców, bo mnie rozpoznała. Ehhhhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kaef_v2: a myślałeś nad kartką z nazwą miejscowości do której chcesz się dostać? Z moich doświadczeń jest wtedy kilkukrotnie łatwiej i szybciej złapać stopa.

Zauważyłem, że jak masz kartkę to zatrzymują się nawet kobiety które normalnie prawie nigdy nie zatrzymują by podwieźć obcego faceta. Po prostu wtedy intencje są jasne. Kierowcom nie chce się też zatrzymywać i pytać dokąd autostopowicz chce się dostać. A tak to wygodnie i szybka piłka "o,