Wpis z mikrobloga

@caramilla: @DailyPunch: to jest lepsze od tureckich telenowel romantycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie się już udało babcie w to wkręcić .... czeka co wieczór na nowy odcinek na playerze. I dzwoni do mnie co wieczór podekscytowana akcjami i teraz kurde się martwię czy u niej wszystko Ok bo nie zadzwoniła dzisiaj ( _)
  • Odpowiedz
@DailyPunch: hahaha .... boje się zadzwonić do niej bo do północy będzie przeżywała.
A tak serio, to mnie ten program przerasta.

To dopiero półmetek odcinków a mnie już dzisiaj opuściły wszystkie siły witalne i obniżył mi się poziom tolerancji do minimum
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ja próbuję się zdecydować co zabiło więcej moich szarych komórek.
1. Kamila i jej historia o gotowaniu kartofli
2. Marianna mówiąca do młodego "chodźmy stąd"
3. Marta i oblech w jacuzzi (konar chyba nie zapłonął stąd ten płacz)
  • Odpowiedz
@DailyPunch: rozwaliłeś system teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są dwie opcje:
Albo jesteśmy zbyt głupi, żeby to zrozumieć
Albo zbyt mądrzy, żeby sobie tym głowy zaprzątać

Po prostu bądźmy ponad to i się z tego śmiejmy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: wcześniej, jeszcze przy pierwszych odcinkach hotelu to czułem taki wstyd i zażenowanie, że to oglądam, że wyznaczałem sobie "pokutę" intelektualną. Teraz już mi wszystko jedno. Wystarczy, że jeszcze nie osiągnąłem poziomu większości uczestników i wiem iż Adam Mickiewicz nie napisał Potopu, żyjemy na 3 planecie od słońca, a kontynentów jest 7
  • Odpowiedz
@DailyPunch: czyli jest git( ʖ̯)
Ja to jeszcze nawet pamietam twierdzenie Pitagorasa, regułkę funkcji, wiem ile stanów i dystryktów jest w Ameryce i wiem nawet, ze ziemia nie jest płaska

Damy radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DailyPunch: Kartofle przewinęłam, ale patrzyłam na randkę. Brakowało, żeby jeszcze z kartek oboje czytali. Oni wszyscy są zbyt słabymi aktorami, żeby ten paradokument wydał się komuś autentyczny. Jakieś prawidziwe emocje u dziewczyn pewnie się tam przewijają, ale scenki do odegrania mają bardzo jasno określone i często widać, że czekają na swój czas, by powiedzieć kwestię. Jednym słowem - męczące, wkurzające, irytujące.
  • Odpowiedz
@caramilla: młody bardzo źle wypada. Brak mu swobody, luzu, naturalności dlatego ciężko się na to patrzy. A te jego próby prowadzenia "konkurencji", chaosów i eliminacji są żenujące
  • Odpowiedz