Wpis z mikrobloga

Huh ponad 200 powiadomień z tagów po dwóch dniach, w tym ogromna większość z #warszawskiewykopparty wiem, że i tak wam się nie chce czytać, ale sam coś skrobnę. Wjazd do Warszawy tragedia, kierowcy fatalni, sama Warszawa rozkopana. Przejść albo dojechać gdzieś, to lata kluczenia. Party udane, choć lokal trochę nietrafiony. Konkursy fajne, niestety zgubiłem wygrany brelok #tyleprzegrac. Kraków przyjechał do stolicy, może w ocenie niektórych miał się za niewiadomo kogo, ale z tym nic się nie zrobi. Śpiewanie na końcu skutkowało tym, że dalej ledwo mówię :] Gratuluję cebulactwa i picia własnego alkoholu w toalecie. Nie wiem @reasonable czy to był Twój żarcik, że miałeś #!$%@?ć Krakowowi, czy bardziej na poważnie.

Podziękowania na początku dla @Moloch99 bez Ciebie byśmy się nie spotkali i nie bawili, no i za usunięcie konta.

@jacekkr za prowadzenie śmieszkowozu nr 1 - Leona magicznego samochodu i zorganizowanie nam noclegu

@idol89 i @Arvangen za śmieszkowanie i tworzenie grupy eksperckiej przy naprawianiu samochodu

@polok20 za śmieszkowanie, relacjonowanie co się dzieje na mirko i wspieranie Jacka w trzeźwości w podróży

@adios za prowadzenie śmieszkowozu nr 2 - Rumuńskiej godzilli

@Stella9803 i @henk za dołączenie do wyjazdu i wytrzymania z nami 2 dni

@Sepang za konkurs na najbrzydszą reklamę i obfitość plecaka w przekąski

@nowik za aktywną pomoc administracji, organizowanie konkursów, zdjęcia, zniżkę na bigmaci i całą resztę ##!$%@?

@Wrzoskoowna za miłe powitanie i sprzątanie po nas w maku, ale na suba to za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rabusek za spokój, gdy przy którymś konkursie nieumyślnie(!) uderzyłem Cię kilkukrotnie w głowę

@theia za prawilne śpiewanie z krakowską ekipą (jeszcze jeden niebieski pasek się do nas dołączył, ale nie mogę przypomnieć sobie nicka)

@simsoniak KWP > inne

@edytq za pieczątkę, bardzo pozytywne nastawienie, żegnanie się i opieranie namolnym namowom moim i Jacka, żebyś została dłużej :] http://www.wykop.pl/link/1666189/tak-konczy-sie-randka-prawdziwych-przegrywow/

Jeśli o kimś zapomniałem to musicie mi wybaczyć :]

#bezpiecznik #leonmagicznysamochod #wykopkebabsclub
  • 29