Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem świeży zalew januszy i grażynek na filmach tych wszystkich vlogerów podróżniczych? Kiedyś tzn. jeszcze 2 lata wstecz po komentarzach widziałem, że oglądają to przede wszystkim młode osoby ogarnięte, a teraz jak wchodzę na dowolny film to wszędzie są same Elżbiety,Janiny, Bożeny i Grażyny w komentarzach. xD Przypomina mi to początki facebooka jak na początku był on dla mnie skupiskiem młodych osób które znałem ze szkoły, a potem moje Babcie, ciotki 50+ do niego dołączyły i tak dziwnie się tam zacząłem czuć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#raportzpanstwasrodka
  • 4
@chlopak_z_blokow: Większość mojej starszej części rodziny poznała netflix i youtube przez ostatnie 5 lat a to wszystko dzięki smart funkcjom w telewizorze. Bo jak wiadomo gówniarze siedzą cały dzień przed kompem ale prawilny wujek Zbyszek oglada przez 6h telewizje po pracy.

Do tego jak ktoś chodz troche zna komputer to zaczyna sie udzielać w internecie na forum o rybach az dostanie range sum za #!$%@? 10k komentarzy ( ͡° ͜
@chlopak_z_blokow: Tak właśnie jest i też to zauważyłem. Wszystkie nowe sociale najpierw są okupowane przez młodych ludzi, a później wpadają boomerzy i dojadają resztki. Facebook idealny przykład bo młodzi raczej już nic tam nie publikują i widzę u starszych taką fascynację śledzenia innych Grażynek i komentowanie wszystkiego co wrzucą. I co zabawne najbardziej naiwni i infantylni w internecie są starzy, którzy zawsze mówili, że internet to zło, śledzo i komu to
„Mirek Januszowi donejta wypomni” prawda taka ,że to czy Janusz wyślę donejta pato youtuberowi czy kupi np fajki lub alkohol to jego wybór, nie nasz, zauważyłem ostatnio ból zwieraczy u Mirków na wykopie. Żebraki youtubowe były, są i będą, a tylko czas zweryfikuje dotowanie ich „pato kątentu”. #raportzpanstwasrodka