Wpis z mikrobloga

Pozwólcie, że wytłumaczę wam lewacy, dlaczego nieprzedłużenie licencji TVN nie jest ograniczeniem wolności.

Państwo nie powinno zajmować się udzielaniem licencji, ale jeżeli już to robi, to nie powinno wspierać niemoralnego biznesu. Analogicznie - państwo nie powinno zajmować się małżeństwami, ale jeżeli już to robi, to nie powinno ich udzielać gejom.

Wìęc nieudzielenie licencji TVN nie jest żadnym ograniczeniem wolności. Wolność nie polega na licencjach.

#neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 124
TVN nie jest ograniczeniem wolności.


@PolskaPrawica: Jest, gdyż dotyczy jednej stacji.
Gdyby nie było, to zwyczajnie zlikwidowaliby licencję dla wszystkich i rozwiązali KRRiT
A tak wykorzystywanie tej instytucji, wobec jednego podmiotu, to dokładnie ograniczenie wolności słowa i zamordyzm.
@PolskaPrawica: To kiedy rząd zlikwiduje tvp?
W normalnym kraju istnieje medium o szerokim spektrum poglądów, które kontrolują władzę i wyrażają poglądy społeczeństwa. pissowi nie chodzi o żadną moralność, obcy kapitał itp., ale o zniszczenie największej stacji, punktującej ich nadużycia. Gdy to zrobią, będą mogli bezkarnie kręcić wały i nie bać się o wynik kolejnych wyborów, bo pozostałe prywatne media będą cicho siedzieć ze strachu albo też zostaną zlikwidowane.
Jak dla mnie to obojętne jaka stacja będzie a jaka nie będzie nadawać, nie oglądam tv od lat. Najważniejsze by naród nie dokładał do jej działania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskaPrawica: Rząd chce mi ograniczyć oglądanie treści, które chcę oglądać, a nie te treści, które rząd chce żebym oglądał, których ja nie chcę. Paniemajesz czy nie paniemajesz ?