Wpis z mikrobloga

Siedzi menda i inwigiluje środowisko chińskie w Kambo, pewnie Chińczycy chcą wiedzieć co ich rodacy robią za granicą, a taki biały kapelusznik podejrzeń nie wzbudza.
Machaj za dużo się wyszczególniasz, za chwilę obróci się to wszystko przeciwko tobie bo jesteś ignorantem i debilem.
@dizel81: No to się nie zgadzam bo albo - albo, chiński szpion albo ignorant i debil. Nie może ignorant i debil być chińskim szpionem. W ich agencji raczej nie nadawał by się nawet do mycia kibli.
@adik75: ale zobacz kupił działkę w Kambo, kupił działkę w Polsce przez Albercika karakana to myślisz że on taki golas i żyje tylko z jutuba?
Nie wydaje mnie się.
@dizel81: Myślę, że golas w znaczeniu takim, ze teraz nic nie zarabia a coś tam zarobił w Chinach i coś tam jeszcze pewnie z tego zostało. Był we właściwym miejscu, we właściwym czasie i być może nawet przy okazji covidowej przytulił jakieś całkiem ładne prowizje. Dlaczego nie.
Gdyby jednak nie był golasem to nie wynająłby tej mety jako szophauzu pod polonię 1. To były warunki na melinę i przeciętny widz pewnie
@MordechajGajusz: nie kupił? Tą w Kambo na bank kupił, pomylił gniota i gadał że kupił. Potem się wypierał że wrzucił stary film do tego powiedział że wyjaśni co z działką.
W Polsce ruderę kupili z ziemią no raczej to nie ustawka więc albo żyjesz w jakiejś bańce albo nie jorgasz o co biega.
@mixer4all: Trzeba było zobaczyć ten gniot co go wrzucił i zaraz usunął w którym wyraźnie powiedział że kupił ziemię, i się zarzekał że stary film, były tu tematy na tagu więc albo jesteś naiwny albo się lecz.
@mixer4all: wierz w co chcesz, każde pytanie o ziemię Machaj zbywał albo nie odpowiadał, teraz na lajcie gadał że powie o tym we wrześniu, mogę się założyć o Machajowe zęby że we wrześniu dalej będzie zgęszczał i gadał o innych terminach.
Trzeba być naiwnym żeby tego nie rozumieć no ale jak tak czy tam twoje wypowiedzi to widzę że takich naiwniaków jest sporo.
ale co? to że Machaj kupił działkę w Kambo to potwierdzone, gniota tylko usunął.

To że kupili coś w Pl jest też powtierdzone bo jest o tym film na yt więc albo jesteś naiwny albo nie wiem.

@dizel81: ale to Ty dzwonisz
@mixer4all: skończ już popychlu Machajowy bo co nie napiszę jak jest to zawsze przekręcisz na swoją modłę, żal mi ciebie bo no nie rozumiem jak można jakiemuś panu służyć mimo że niewolnictwo zostało zniesione dawno temu, no ale w każdym razie pozdrów Adama Lucjana, blina mu na mordę.