Wpis z mikrobloga

@maniek74: sam właśnie uprawiasz #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Grunt to analiza wsteczna, ta najlepsza. Jakby nie leciało na ryj, a trzymało się np. 400 to pisałbyś 'jak do #!$%@? to się utrzymuje gdy ceny rękawic spadają', a trzymałoby się, bo grubasy miałby taką ochotę i cel.
Masz rację z tym, że leci wszystko na tym rynku, ale to co dzieje się na mrc to fenomen. Czy
@NCindex-15procent: To nie jest zadna analiza wsteczna. Oprócz spadającej ceny rękawiczek a co za tym idzie przychodow i kosztow spółki, dochodzi notoryczne walenie w #!$%@? Zarządu, o ktorym wspomniałem, czyli np. obiecamy dywidendę a ogłosimy jednak skup akcji, zapowiemy nowe przejęcia i sektory działaności w Q1-Q2 i zero odzewu, lub wysypywanie sie z akcji Zarządu jak ostatnio. Ale według wykopka to grubas manipuluje i takie rzeczy „tylko na bananie” w Ameryce
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NCindex-15procent: @maniek74: hype na mercatora minął, zarząd nie był przygotowany na taki zysk i są ofiarą własnego sukcesu. Nie mają pomysłu jak dalej zainwestować kupe kasy która została im po covidoszalenstwie więc ustawią się wraz z rodzinami do końca życia i tyle w temacie.
Jeśli to was pocieszy, są ludzie którzy kupowali go za 750 zł XD


@goferoo: ja nie rozumiem jak ludzie dochodza do takich decyzji zeby kupic cos co kosztowalo 3pln zaraz po tym jak uroslo do 750pln, ja nie wiem, ludzie nie maja jakiegos systemu samozachowawczego ktory by im mowił że "ei typie ryzyko jest wieksze niz potencjalny zysk spozniles sie poszukaj czego innego"
@animramra:
okno w ktorym akcje urosly od 9 pln do 330pln to 4 miesiace......i tak jak ktos kupil jeszcze za te 330 to mial potem szanse sprzedac z 100% zysku w pazdzierniku 2020 za 660.....ale chodzi mi o ryzyko jak cos takiego sie widzi...przeciez szansa na to ze to jeszcze urosnie 100% od tych 330pln były 1/100, po co ktos kupowal wtedy ? ja widze ze sie dalo zarobic mam wykres
@goferoo: C/Z w przypadku tej firmy to pułapka. Nagły wzrost popytu na jednorazowy sprzęt medyczny skutkował wywindowaniem cen ale jest to produkt łatwy do produkcji co oznacza bardzo szybkie skokowe zaspokojenie popytu. W tej chwili ceny się normalizują a zapotrzebowanie spada co oznacza, że jednorazowy skok zysków jest nie do utrzymania w przypadku ustawania pandemii. Firmie brak też pomysłu na rozwój w innym kierunku. Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby to teraz