Wpis z mikrobloga

To co tam patrycja? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uciekles z Warszawy, to Warszawa zawitala do ciebie. No #!$%@? tlumaczylem wczesniej, ze chlopaki z Legii go lubia i chca go wysciskac.
Rozbawilo mnie jak patrycja po ucieczce powiedziala, ze idzie po swoich kolegow:-) Zabieraj tego kazecika z maczeta, zanim ktos cie uprzedzi i sam go zabierze. Niepotrzebnie nazwales swoich kolegow z Legii #!$%@?. Nie ladnie, zle. Jeszcze kolejna #!$%@? dochodzi, bo #!$%@? tez Lecha, zgodę Cracovii, a oni nienawidza takich jak ty, kazecikow...chociaz to malo powiedziane. :-) Legii tez nie lubia. :-) Slabo to wyglada przy takich roszadach ale wiem, ze dasz sobie rade.
Rozbawilo mnie jeszcze jak drzacym glosem sie odgrazal, ze to nie koniec. No to ja cie zapewniam: to nie koniec.
Czerwoniutki sie zrobiles, chyba zawstydzony wizyta kolegow. No... Bedzie jutro strim z kolegami i bujanko po Krakowie? Niech norbert zabierze, ze soba rekina, zobaczycie, bedzie smiesznie. :-)

A teraz takie pytanko bohaterze: Jak nazwac typa, ktory jest z dziewczyna (przyjaciolka) i #!$%@? zostawiajac ja na pastwe losu? Brawo bandyto, pokazales charakter... Jak tam Werka? Zadowolona jestes z kolejnej fajnej przygody?:-)

No to co... Zdrowka!
#lordzik #patostreamy #legia #lech #cracovia #krakow
Pobierz W.....s - To co tam patrycja? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uciekles z Warszawy, to Warszawa zawitala d...
źródło: comment_16275969236dV5m3zlbP72sHYLuzH8If.jpg
  • 21
@pavl_: to sa takie drobne sytuacje, ktore w prosty sposob weryfikuja ludzi. Na dodatek sprzedawca lisci byl jeden, nie bylo nawet sredniej agresji, a ten: "#!$%@? z werka, #!$%@? ze wszystkim" - uciekam. Oczywiscie on nie uciekl, on pobiegl po wsparcie. Jak tam Werka, czy koledzy z Legii zrobili ci krzywde? Chyba nie, co?:-)
@ktostam7: A #!$%@?, poranna rozprawka. Ja wiem o tych sytuacjach, o innych toże:-) ale ciezko powiedziec, ze stalo sie cokolwiek. Dostal, to Proboszcz, a tu sie praktycznie zawsze konczy na "ojcowskich" i gadce. Ja juz pisalem wczesniej, Lepszy zle zaczal, nie kumal pewnych rzeczy, a i mowiac wprost, przesadzal. Jak mi go kolezka pokazal i zobaczylem co robi, co mowi, to bylo takie myslenie: co jest #!$%@?? Owszem, zdenereowal kilka person
@WesolyJas: ogladaltm to 5 razy na plaskim profilu audiio i typ mowi tylko ze on go zna i ma przjeebane za obrazanie legii , takze xD chyba nigdy takich patusow nie spotkales. Jak sobie taki sebek cos upeirdoli to juz kaplica - tam moglo byc 100 innych scenariuszy np. ze lordzik pobil mu kumpla nad morzem itp byle by sie #!$%@? i #!$%@? jakis kwas. Sam sobie zawinil ze usiadl obok