Wpis z mikrobloga

Dokonanie podpalenia budynku wymaga posiadania broni amunicyjnej lub podpałek gotowych do przeprowadzenia tego typu czynności, do tego pod osłoną nocy. Sprawca musiał znać miejsce gdzie chciał dokonać podpalenia.

Jeżeli prokuratura umorzy postępowanie, a rządzący będą dalej dociskać społeczeństwo to wiadomo o co chodziło. Była to celowo zaplanowana, zresztą kolejna prowokacja, która ma dać rządowi legitymację do walki z ludźmi, którzy się nie zaszczepili.
Proszę zauważyć, że taka prowokacja nie musiała zostać wykonana koniecznie przy pomocy funkcjonariuszy policji czy innych służb.
Tajemnicą poliszynela jest to, że środowiska służb specjalnych i policji mają ścisłe kontakty z mafiami lub światkiem przestępczym czy środowiskiem protestów. Być może dokonano to w ten sposób, że któryś z malutkich mafiozów poszedł na współpracę z "psami" wykonując ich polecenia w zamian za bycie nieściganym przez policję. A jeżeli wykona swoje polecenie to albo się go schowa, albo się wsadzi do pierdla i ogłosi "wielkie zwycięstwo policji w walce z przestępczością zorganizowaną"
Jest jeszcze inna taktyka. Opłacenie klasycznego prowokatora, który chodzi po różnych marszach czy protestach i wykonuje poszczególne zadania jak podpalenia, jak zrobienie bójki pod punktem szczepień. Zawsze wtedy należy patrzeć na to kto przyjeżdża by taką bójkę pacyfikować. Należy patrzeć na rangę po odznaczeniach - jeżeli to są oficerowie - to wiadomo że jest to teatrzyk.
Bowiem oficerowie są za leniwi by się bawić w rozganianie bójki, tylko wysyła się raczej młodzież, czyli sierżantów czy aspirantów, a najczęściej posterunkowych
Więc widać że rządzący przystąpili do inteligentnego przymuszenia społeczeństwa do przyjęcia wakcyny, bez wprowadzenia przymusu i jak widać mają w zapasie jeszcze kilka metod na zaognienie konfliktu społecznego i przymuszenie ludzi do tych rozwiązań

Chcą z samych siebie zrzucić piętno terrorystów by móc zrzucić tę piłeczkę na tych właśnie potencjalnych prowokatorów.
Zastanawiające jest też to, że Socha ostatnio siedzi cicho...

#koronawirus #terror #wojna
  • 4
@krzysiek944: Sugerujesz że też jestem antyszczepem ? Tak się składa, że się szczepiłem i tym bardziej będę bronił praw osób, które z jakiegokolwiek powodu odmówiły przyjęcia szczepienia bo mają takie samo prawo do odmowy przyjęcia jak i ja do przyjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przecięty antyszczep pokroju Sochy na IQ na poziomie rozwielitki

Myślę że co do inteligencji osób, które mają jakiekolwiek obiekcje co do szczepień (można