Wpis z mikrobloga

Hej Torunianie , potrzebuje pomocy a Google średnio mi wynajduje to czego szukam. Do rzeczy , chciałbym zorganizować wieczór kawalerski w Toruniu stąd mam kilka pytań dla ludzi stamtąd :
1. Do jakiego klubu warto uderzyć ? Stars ? Czy znacie może jakieś inne fajne miejsca ?
2 . Gdzie szukać noclegu dla około 10 facetów , jakiś dom czy apartament na wynajem ? Sprawdzałem booking ale proponuje mi po kilka pokoi więc musielibyśmy się rozdzielic a mi zalezy na integracji przez cały czas .
3 . Jakie atrakcje polecacie ? Od razu mówię że żadne striptease itp nie są wcale brane pod uwagę .
#torun #kujawskopomorskie
  • 2
@Niesmialo_jezdze_tarpanem:
1. Ciężko powiedzieć, jak to wygląda po pandemii (bo nigdzie nie byłem). Trzy lata temu Stars - pewniak, teraz nie wiem. Może obczaj to: https://www.facebook.com/labatorun/ - wygląda ciekawie i niestandardowo. Zarządzają tym osoby kiedyś odpowiedzialne za Starsa, więc poziom raczej pewny.
2. Pewnie bardziej dom i to na obrzeżach. Jeżeli apartamenty lub pokoje, to ciężko będzie w innej konfiguracji niż 6+4. Tu masz na 10 osób w centrum, [ale cena