Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215: od sprzedanej nieruchomości, a sprzedajesz jakieś 10% z tych, które obslugujesz. Proces sprzedaży trwa około trzech miesięcy, w tym czasie trzy razy płacisz ZUS, czyli obecnie jakieś 4,5k. Proponuje nie wypowiadać się na temat zawodów, o których nie masz pojęcia. Pośredniczka z OP jest kretynka, ale w każdym zawodzie się znajdzie takie osoby. Więcej zrozumienia i empatii, świat będzie piękniejszy :) A jeśli uważacie, ze kasa w pośrednictwie spada z
@Kutafonix215 jeśli uważasz że to eldorado i super kasa za nic nie robienie to wejdź w tą branże i oferuj swoje usługi z mniejszą prowizją, wtedy klienci będą walili drzwiami i oknami, nadal zarobisz dużo (może troche mniej bo te 2-3% to zdecydowanie za dużo za to nic nie robienie( ͡º ͜ʖ͡º)), będziesz polecany i konkurencyjny na rynku, więc na brak roboty narzekać nie bedziesz, a przypominam
@dobrzecisiewydaje: @przedostatnisamuraj: Nie mowie ze to eldorado, chetnie bym skorzystal z pomocy posrednika za np 5k, ale z wlasnej inicjatywy (zeby poogarnial mi papiery, przeprowadzil przez caly proces). Ale oczekiwanie ze komus sie nalezy 2-3proc z wartosci nieruchomosci za to ze nie potrafi kompetentnie odpowiedziec na kilka pytan odnosnie mieszkania to patologia. Sa tez wyjatki, np. kojarze jedengo, ktory czarno na bialym wszystko mi pokazal na ogledzinach - kopia ksiegi
@dobrzecisiewydaje: I nie musisz obslugiwac 1000 gowno nieruchomosci z niklymi szansami na sprzedaz za cene ofertowa. Dobry posrednik ma kilka/kilkanascie mieszkan w portfolio w jednej chwili i orientuje sie w ich cechach. Fajny przyklad to chyba grupa.pro - ogladalem z nimi jedno mieszkanie i wlasnie bylo super.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: ja kiedyś sprzedawałem mieszkanie i wtedy to ja okazałem się tym dzbanem. Zadzwonił potencjalny kupiec i zapytał mnie o to czy kuchnia jest jasna. No to odpowiedziałem "tak, jest żółta". ( ͡ ͜ʖ ͡). Gość na chwilę zaniemówił. ¯\_(ツ)_/¯

@BarkaMleczna: biura nieruchomosci to rak
przez moje rece w ostatnich 5 lat przeszlo 6 nieruchomosci i wszystkie przez biura
nic ci ludzie w biurach nie robia maja na wszystko czas i nic nie wiedza
do tego bezczelni i nie profesjonalni gadaja o dupie marynie

omijać biura szerokim łukiem
nie dajcie sie #!$%@?ć na 2-3% prowizji jak sprzedajecie dom za milion np bo to jest jakies dramat
biuro potrafi zarobic na transakcji